Horoskop tygodniowy - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak. Sprawdź, jaka przyszłość Cię czeka!

Czy w ciągu kolejnych kilku dni będzie sprzyjać Ci szczęście? Spoglądamy w gwiazdy, żeby sprawdzić, jaki los w nich dla Ciebie zapisano.
Zobacz wideo

Dowiedz się, czy w tym tygodniu czeka Cię powodzenie w pracy i miłości! Przeczytaj krótki horoskop, który podpowie Ci, jakie wydarzenia czekają Cię w najbliższej przyszłości.

Horoskop tygodniowy - Baran (od 21 marca do 19 kwietnia)

Kolejne dni sierpnia będą dla Ciebie dobrym czasem. Uda Ci się wypocząć, bo będziesz mieć mniej obowiązków w domu i w pracy. Czeka Cię także ożywienie w kwestiach sercowych - przygotuj się na romantyczne spotkanie. Uważaj jednak na plotki. W Twoim miejscu pracy może od nich zawrzeć. 

Horoskop tygodniowy - Byk (od 20 kwietnia do 22 maja)

Ten tydzień będzie dobrym czasem na negocjacje. Byki, które czekają na podwyżkę, powinny o nią zawalczyć, te z kolei, które mają jakiś niezażegnany konflikt z przeszłości, będą miały dobrą okazję ku temu, żeby go rozwiązać. W miłości zapowiadają się spokojniejsze dni.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta (od 23 maja do 21 czerwca)

Przygotuj się na pasmo wydarzeń wywołujących w Tobie irytację i gniew. Bliska Ci osoba będzie wymagać od Ciebie za dużo, z kolei w pracy spadną Ci na głowę obowiązki należące do innego pracownika. Kontakty z rodziną będą wymagać od Ciebie dużych pokładów cierpliwości. Pamiętaj, żeby nie dać sobie wejść na głowę. 

Horoskop tygodniowy - Rak (od 22 czerwca do 22 lipca)

W ciągu kilku kolejnych dni będziesz mieć towarzyski nastrój. Spędzisz sporo czasu z przyjaciółmi i będziesz próbować nowych rzeczy. Wenus będzie po Twojej stronie i pomoże Ci w sprawach sercowych. Bez względu na to, czy jesteś singlem, czy masz stałego partnera, czekają Cię płomienne chwile. 

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl