Kim jest Jerzy Starak - ojczym Piotra Woźniaka-Staraka zaginionego na jeziorze Kisajno?

Jerzy Starak to jedna z najbogatszych osób w Polsce. Przedsiębiorca jest właścicielem firmy Polpharma - jednego z największych zakładów farmaceutycznych w kraju. Prywatnie jest ojczymem Piotra Woźniaka-Staraka, który zaginął w ubiegłą niedzielę.

Od 1990 Jerzy Starak notowany jest na liście 100. najbogatszych Polaków tygodnika „Wprost”. Przedsiębiorca jest właścicielem takich firm jak Polpharma oraz Polfa Warszawa. Ma też udziały w Zakładach Tłuszczowych Kruszwica i Herbapolu Lublin. Wraz z żoną Anną posiada także kilka lokali, m.in. restaurację Belvedere Łazienki Królewskie, Klub Cavallo oraz dwie kawiarnie - Trou Madame i Amfiteatr. Jerzy Starak ma majątek szacowany na 6 miliardów złotych.

Kim jest Jerzy Starak? Zaginiony producent filmowy to jego pasierb

Jerzy Starak był dwukrotnie żonaty. Z pierwszą żoną ma syna Patryka, a z drugą - córkę Julię. Pasierbem przedsiębiorcy, a synem z pierwszego małżeństwa drugiej żony Jerzego Staraka, jest Piotr Woźniak-Starak - producent filmowy, a prywatnie mąż prezenterki telewizyjnej Agnieszki Woźniak-Starak. 

Trwają poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. Akcja trwa już trzy dni

Piotr Woźniak-Starak, którego ojczymem jest Jerzy Starak, zaginął w niedzielę 18 sierpnia. 39-latek wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno. W chwili wypadku była z nim 27-letnia kobieta, której udało się wyjść na brzeg. Rano we wtorek 20 sierpnia rozpoczął się trzeci dzień poszukiwań producenta filmowego.

Więcej o:
Komentarze (2)
Kim jest Jerzy Starak - ojczym Piotra Woźniaka-Staraka zaginionego na jeziorze Kisajno?
Zaloguj się
  • bambosz0

    Oceniono 1 raz 1

    Kto blokuje ster przy zwrocie łodzi?????.. po co? jesli razem wypadli za burtę to łódź powinna płynąc zgodnie z kierunkiem ostatniego położenia-manewru i zatrzymać sie na brzegu albo wcześniej z braku paliwa...ale pewnie wcale tak nie było... i tylko pozostaje pytanie kto zablokował ster...i cel sam się nasuwa...

  • hewson111

    Oceniono 2 razy 0

    węgorze już powoli się nim interesują ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX