Kim jest Julia Woźniak-Starak, siostra poszukiwanego producenta filmowego?

Znany producent filmowy Piotr Woźniak-Starak jest poszukiwany od niedzielnego poranka. 39-latek wypadł z motorówki do jeziora Kisajno koło Giżycka. W chwili wypadku miała z nim być jego siostra, Julia Woźniak-Starak. Kim jest 27-latka?
Zobacz wideo

We wtorkowy poranek rozpoczął się trzeci dzień poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka. Policjanci i strażacy szukają znanego producenta filmowego od świtu do zmroku. Akcja rozpoczęła się w niedzielę 18 sierpnia po godzinie 4:00 po tym, jak rybacy zgłosili służbom, że po jeziorze Kisajno w okolicach miejscowości Fuleda pływa motorówka, która zakłóca spokój. 

Okazało się, że z motorówki pływającej po jeziorze wypadł Piotr Woźniak-Starak oraz 27-letnia kobieta, której udało się wypłynąć na brzeg. Nieoficjalnie mówi się, że była to siostra producenta, Julia. W rozmowie z policją miała zeznać, że łódź motorowa przewróciła się podczas wykonywania manewru skrętu.

Kim jest Julia Woźniak-Starak? Siostra Piotra Woźniaka-Staraka mieszka na co dzień w Szwajcarii

Julia Woźniak-Starak jest osobą osobą słabo znaną polskiej publiczności. Od czasu do czasu pokazywała się na czerwonym dywanie, ale zawsze w towarzystwie swojego brata i jego żony - prezenterki telewizyjnej Agnieszki Woźniak-Starak. Agnieszka, Piotr i Julia pojawili się razem m.in. na gali wręczenia nagród filmowych Orły oraz na pokazie mody marki Bizuu w 2015 roku. Siostra znanego producenta filmowego ukończyła szkołę Aiglon College w Szwajcarii, studiowała również neurologię i ekonomię na Brown University w Stanach Zjednoczonych. Julia Woźniak-Starak mieszka na co dzień w Zurychu. Niedawno wyszła za mąż 

Więcej o: