Julia Woźniak-Starak. Kim jest siostra zaginionego producenta?

Od niedzieli 18 sierpnia policja prowadzi poszukiwania zaginionego producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka. Według wstępnych ustaleń mężczyzna miał wypaść z motorówki do wody. Podczas wypadku razem z nim miała przebywać jego siostra, Julia Woźniak-Starak.
Zobacz wideo

Policja potwierdziła dotychczasowe doniesienia mediów, zgodnie z którymi od niedzieli poszukiwany jest Piotr Woźniak-Starak. Mężczyzna miał wypaść z motorówki do wody jeziora Kisajno pod Giżyckiem. Według wstępnych ustaleń do wypadku doszło około godziny drugiej w nocy. Wtedy właśnie motorówka, na której przebywał 39-latek i 27-letnia kobieta miała się przewrócić.

Julia Woźniak-Starak: kim jest siostra poszukiwanego producenta?

Kobieta, która w chwili wypadku przebywała z poszukiwanym na motorówce samodzielnie wydostała się na brzeg. W rozmowie z policją miała zeznać, że łódź motorowa miała przewrócić się podczas wykonywania manewru skrętu. Według nieoficjalnych informacji mediów kobietą, o której mówi policja, może być siostra Piotra Woźniaka-Staraka.

Julia Woźniak-Starak czasem pokazywała się na czerwonym dywanie, zawsze w towarzystwie brata i jego żony Agnieszki Woźniak-Starak. Kobieta ukończyła prestiżową szkołę Aiglon College w Szwajcarii. Studiowała także neurologię i ekonomię na Brown University w Stanach Zjednoczonych. Siostra producenta filmowego na co dzień mieszka wraz z mężem w Zurychu.

Więcej o: