Pasierb miliardera, mąż znanej prezenterki. Kim jest Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak znany jest w polskim show-biznesie jako mąż prezenterki telewizyjnej Agnieszki Woźniak Starak, z domu Szulim. Jest jednak także jednym z najbardziej wpływowych producentów filmowych w Polsce.

Piotr Woźniak-Starak ma 39 lat. Jest pasierbem Jerzego Staraka - przedsiębiorcy, właściciela zakładów farmaceutycznych Polpharma i jednego z najbogatszych Polaków. Piotr Woźniak-Starak nie poszedł jednak w jego ślady i zajął się produkcją filmów. 

Piotr Woźniak-Starak. Kim jest? Jakie filmy wyprodukował? 

Piotr Woźniak-Starak zaczynał swoją karierę w przemyśle filmowym pod okiem Andrzeja Wajdy, z którym współpracował przy powstawaniu filmu "Katyń". Jest producentem takich filmów jak  "Big Love" i "Bogowie" oraz serialu "Oficerowie". Jego firma stworzyła także liczne reklamy dla takich marek jak Circle K, PKO BP czy UPC. Watchout Studio należące do Piotra Woźniaka-Staraka w 2017 roku przyniosło ponad 27 mln zł przychodów, a zysk netto sięgnął 673 tys. zł - pisze money.pl

Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki? Trwają poszukiwania 39-latka z Warszawy

Z nieoficjalnych doniesień portalu Onet.pl wynika, że Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki na jeziorze na jeziorze Kisajno koło Giżycka. Do zdarzenia doszło w niedzielę nad ranem.

- O godz. 4 nad ranem otrzymaliśmy zgłoszenie, że motorówka pływa po jeziorze i może zakłócać spoczynek żeglarzy. Po przybyciu na miejsce policjanci z ratownikami Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdzili, że na pokładzie dryfującej motorówki nie ma nikogo - w rozmowie z Onetem powiedział mł. asp. Rafał Jackowski z warmińsko-mazurskiej policji.

Policja nie potwierdza informacji, że zaginiony mężczyzna to Piotr Woźniak-Starak. W poniedziałek nad ranem wznowiono poszukiwania mężczyzny.

Więcej o: