Horoskop tygodniowy - Lew, Panna, Waga, Skorpion. Sprawdź, co czeka Cię w najbliższych dniach

Czy w ciągu kolejnych kilku dni będzie sprzyjać Ci szczęście? Przeczytaj horoskop tygodniowy i dowiedz się, czy los będzie Ci sprzyjać.
Zobacz wideo

Nasz krótki horoskop podpowie Ci, w jakich aspektach życia będzie Ci się wiodło, a w których czekają Cię problemy.

Horoskop tygodniowy - Lew (od 23 lipca do 23 sierpnia)

Wakacyjny nastrój nie będzie Cię opuszczał, a energia i blask będą biły od Ciebie na kilometr. Dzięki temu będziesz przyciągać do siebie ludzi, w tym osoby, na których uznaniu Ci zależy. Do dobry czas dla miłosnych wyznań, bo Wenus będzie Ci sprzyjać. Nie najgorzej będzie Ci się wiodło także w pracy. Nieobecność niektórych kolegów, którzy wyjechali na wakacje, będzie działać na Twoją korzyść.

Horoskop tygodniowy - Panna (od 24 sierpnia do 22 września)

To nie będzie najlepszy tydzień w tym roku. Da Ci się we znaki zdrowie - możliwa kontuzja lub przeziębienie, które uziemi Cię w domu na kilka dni. Przez nienajlepsze samopoczucie będziesz potrzebować pomocy innych osób. Nie zapomnij im podziękować za bezinteresowne wyciągnięcie do Ciebie reki.

Horoskop tygodniowy - Waga (od 23 września do 22 października)

W ciągu najbliższych dni poświęcisz się pracy. Weźmiesz na siebie dużo obowiązków, ale uda Ci się im sprostać. Będziesz miał dobrą żyłkę do interesów, dzięki czemu uda Cie się pomnożyć swój majątek. Czeka Cię jednak konflikt z bliską osobą, której nie poświęcasz tyle czasu, ile powinieneś. Przeproś i wynagródź jej swoją nieobecność.

Horoskop tygodniowy - Skorpion (od 23 października do 21 listopada)

W tym tygodniu będziesz musiał podjąć kilka ważnych decyzji. Nie bój się prosić o radę swoich najbliższych, ale uważaj na podpowiedzi mniej zaufanych osób, bo mogą one chcieć Twojej szkody. Najbliższe dni będą sprzyjać ruchowi - podróżom, wyjazdom, ale też aktywności fizycznej. Nie najlepiej w miłości - na horyzoncie majaczy konflikt z osobą, którą darzysz wyjątkowym uczuciem. 

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: