"Milionerzy". Jakie danie główne znajduje się w restauracji Lukasa Podolskiego?

W poniedziałkowym odcinku "Milionerów" uczestnik usłyszał pytanie za kwotę 10 tysięcy złotych. Jaka jest prawidłowa odpowiedź na to pytanie?
Zobacz wideo

W ostatnim odcinku "Milionerów" Hubert Urbański zapytał, jakie danie główne serwuje restauracja Lukasa Podolskiego? Sprawdź jak z odpowiedzią poradził sobie uczestnik programu TVN.

Lukas Podolski, wielokrotny reprezentant Niemiec w piłce nożnej, w styczniu 2018 roku otworzył w Kolonii restaurację. Co jest jej głównym daniem?

A. flaki
B. zapiekanki
C. kebab
D. sushi

Lukas Podolski, wielokrotny reprezentant Niemiec w piłce nożnej, w styczniu 2018 roku otworzył w Kolonii restaurację. Co jest jej głównym daniem? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów"

Uczestnik zdecydował się zaznaczyć odpowiedź A, ze względu na polskie pochodzenie Podolskiego. Okazało się jednak, że prawidłowa jest odpowiedź C. Główne danie w restauracji Lukasa Podolskiego w Kolonii to kebab. Reprezentant Niemiec w latach 2015 -2017 roku grał w tureckim Galatasaray. Zawodnik prywatnie jest kibicem polskiego Górnika Zabrze, w którym deklaruje, ze chciałby zakończyć swoją karierę.

Więcej o: