Horoskop miesięczny na sierpień - Lew, Panna, Waga, Skorpion. Czy w tym miesiącu czeka Cię szczęście?

Czy sierpień będzie dobrym miesiącem? Znajdź swój zodiaku i przeczytaj krótki horoskop miesięczny, żeby sprawdzić, czy szczęście będzie Ci sprzyjać.
Zobacz wideo

Nasz horoskop miesięczny na sierpień podpowie Ci, w jakich sferach życia będzie Ci się wiodło, a w jakich czekają Cię wyzwania.

Horoskop na sierpień - Lew (od 23 lipca do 23 sierpnia)

To będzie dla Ciebie doskonały miesiąc, szczególnie jeżeli chodzi o sferę uczuciową. Samotne Lwy znowu wyjdą na łowy i szybko nawiążą znajomość z kimś, kto zawróci im w głowie, z kolei Lwy mające partnerów zaczną poważnie myśleć o przeniesieniu tej relacji na kolejny poziom. Dobrze będzie Ci się wiodło także w finansach - czeka Cię niespodziewany zastrzyk gotówki.

Horoskop na sierpień - Panna (od 24 sierpnia do 22 września)

Kolejne kilka tygodni będziesz spędzać na przemyśleniach, próbie uporządkowania swojego życia i odpoczynku. Zregenerujesz siły i zrozumiesz, co jest dla Ciebie naprawdę ważne. To wprawi Cię w dobry nastrój. Twoi znajomi zauważą, że coś się w Tobie zmieniło i chętnie będą spędzać z Tobą czas. Dzięki nim poznasz kogoś interesującego.

Horoskop na sierpień - Waga (od 23 września do 22 października)

Sierpień będzie dla Wag dobrym czasem jeśli chodzi o pracę, finanse i miłość. Niestety, gorzej będzie Ci się wiodło w kwestiach zdrowotnych. Niespodzianie zaatakuje Cię jakiś wirus, niewykluczone także że ulegniesz kontuzji. Nie bagatelizuj sygnałów, które daje Ci Twoje ciało. To, że jest lato, nie oznacza, że nie możesz zachorować.

Horoskop na sierpień - Skorpion (od 23 października do 21 listopada)

W sierpniu przemyślisz kilka istotnych kwestii i znajdziesz rozwiązanie dla większości dręczących Cię problemów. Będzie Ci się wiodło w miłości i w sferze towarzyskiej, jednak w pracy ktoś będzie rzucał Ci kłody pod nogi. Nie reaguj emocjonalnie - konflikt ze współpracownikiem może Ci zaszkodzić. W szczególności, jeżeli jest to ktoś na wyższym szczeblu...

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź stronę: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: