Horoskop miesięczny na sierpień - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak. Czy nowy miesiąc będzie dla Ciebie dobry?

Horoskop. Jaki los przyniesie Ci sierpień? Czy będzie lepszy od poprzedniego miesiąca? Przeczytaj krótki horoskop miesięczny i dowiedz się, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach.
Zobacz wideo

Horoskop miesięczny na sierpień to wskazówka, z której dowiesz się, czy w życiu zawodowym i prywatnym czeka Cię szczęście, czy może wręcz przeciwnie.

Horoskop na sierpień - Baran (od 21 marca do 19 kwietnia)

W tym miesiącu nie opuści Cię dobry nastrój i wszystko będzie szło po Twojej myśli. Jeżeli zaczniesz działać, uda Ci się wynegocjować podwyżkę, możliwe że zostaniesz także czyimś mediatorem. Uzgodnienia, jakie poczynisz w sierpniu, okażą się istotne w kolejnych miesiącach. Kolejne tygodnie będą także sprzyjać rozwojowi zainteresowań i odkrywaniu nowych pasji.

Horoskop na sierpień - Byk (od 20 kwietnia do 22 maja)

W sierpniu odkryjesz w sobie duszę domatora. Nie w głowie będą Ci dalekie podróże i wypady za miasto. Będziesz chciał spędzać czas ze swoimi  przyjaciółmi i rodziną - najchętniej w Twoich czterech ścianach. Zaczniesz cieszyć się drobiazgami, a do zachwytu nie będą Ci potrzebne okazałe atrakcje turystyczne. Poczucie bezpieczeństwa, zarówno w sferze emocjonalnej, jak i zawodowej, stanie się dla Ciebie priorytetem.

Horoskop na sierpień - Bliźnięta (od 23 maja do 21 czerwca)

W sierpniu więcej będzie szczęśliwych chwil, niż tych, których wolałbyś uniknąć. Nacieszysz się urlopem oraz czasem spędzonym z przyjaciółmi. Nawiążesz także kilka interesujących znajomości. Niektóre z nich potrwają dłużej, niż letni wyjazd. Samotne Bliźnięta mają duże szanse na poznanie drugiej połówki. W życiu zawodowym spokojnie i stabilnie. 

Horoskop na sierpień - Rak (od 22 czerwca do 22 lipca)

Sierpień będzie dla Ciebie wymagającym miesiącem. Będziesz musiał pracować na najwyższych obrotach, a i poza życiem zawodowym czeka Cię gonitwa. Będziesz mieć na głowie sprawy rodzinne, w tym konflikt bliskich Ci osób, a także problemy finansowe. Znajdź swój sposób na ukojenie zszarganych nerwów i czas tylko dla siebie. Bez tego w kolejnych tygodniach będzie Ci bardzo trudno.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: