Pogoda na Pol'and'Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą. Jak się przygotować na Woodstock?

Początek sierpnia zapowiadany jest z całkiem dobrą, chociaż miejscami deszczową pogodą. Na jaką pogodę muszą przygotować się uczestnicy Pol'and'Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą?
Zobacz wideo

Według prognoz AccuWeather początek sierpnia zapowiadany jest głównie słonecznie, chociaż lokalnie przewidywane są także przelotne opady deszczu oraz burze. W najbliższych dniach nie musimy obawiać się upałów, a temperatura osiągnie maksymalnie około 28 stopni. Jaka pogoda zapowiadana jest w poszczególnych dniach festiwalu Pol'and'Rock (dawnego Przystanku Woodstock)?

Pol'and'Rock Festival: prognoza pogody dla Kostrzyna nad Odrą w dniach 31 lipca - 1 sierpnia

Festiwal Pol'and'Rock startuje już w środę 31 lipca. Zgodnie z prognozami serwisu pogodynka.pl tego dnia w Kostrzynie nad Odrą prognozuje się zachmurzenie duże i umiarkowane. Pod wieczór możliwe są także przelotne opady deszczu. Pierwszego dnia festiwalu temperatura osiągnie wartość maksymalną do 27 stopni. W nocy będzie równie ciepło bo około 20-27 stopni.

Kolejnego dnia, w czwartek 1 sierpnia, deszcz przewidywany jest w godzinach porannych oraz około godziny 14. W pozostałym czasie zapowiadane jest zachmurzenie małe i brak jakichkolwiek opadów. Spore rozpogodzenia oraz temperatura do 25 stopni zachęcać będzie do korzystania ze słońca. W nocy temperatura spadnie do 16-15 stopni jednak w porównaniu do poprzedniego wieczora tym razem nie będzie padać.

Równie piękny dzień zapowiadany jest trzeciego dnia festiwalu Pol'and'Rock. 2 sierpnia termometry pokażą maksymalnie 24 stopnie. Meteorolodzy zapowiadają duże rozpogodzenia. Około godziny 15 przez Kostrzyn nad Odrą mogą przejść burze lub deszczowy front. Wieczór zapowiada się wyjątkowo ciepło, a temperatura nie spadnie poniżej 19-17 stopni.

Festiwal pożegna się z uczestnikami bardzo słoneczną pogodą. Synoptycy przewidują prawie bezchmurne niebo. W sobotę 3 sierpnia nie powinno padać, chociaż wieczorem może być trochę chłodniej. W dzień termometry pokażą maksymalnie 24 stopnie, a w nocy około 14 stopni.

Więcej o: