Horoskop tygodniowy - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak. Czy to będzie szczęśliwy tydzień?

Zastanawiasz się, czy najbliższy tydzień będzie dla Ciebie dobrym czasem? Czy czeka Cię miłość, podwyżka, a może wypoczynek i wyjazd w wymarzone miejsce? Sprawdź, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach!
Zobacz wideo

Nasz krótki horoskop tygodniowy powie Ci, w jakich sferach życia czeka Cię powodzenie, a gdzie może powinąć Ci się noga.

Horoskop tygodniowy - Baran (od 21 marca do 19 kwietnia)

Gwiazdy będą sprzyjać Twojemu życiu zawodowemu. Daj się zauważyć! Pomóż koledze, ucz młodszych pracowników, bierz udział w szkoleniach - Twój szef na pewno to zauważy, a Ty rozwiniesz skrzydła. Niewykluczone, że otrzymasz też propozycję z konkurencyjnej firmy. Ten tydzień będzie także szansą na nową miłość. Spotkaj się z kimś, kto od dłuższego czasu smali do Ciebie cholewki.

Horoskop tygodniowy - Byk (od 20 kwietnia do 22 maja)

Ten tydzień będzie sprzyjał randkom, imprezom i innym spotkaniom towarzyskim. Dzięki temu poznasz nowych ludzi, którzy przyniosą zmianę w Twoim życiu osobistym, a możliwe, że także w zawodowym. Uważaj jednak na sprawy rodzinne - w powietrzu wisi konflikt, a jeśli w porę nie powstrzymasz swoich emocji, na pewno będziesz tego żałować.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta (od 23 maja do 21 czerwca)

W pracy czeka Cię dużo dodatkowych obowiązków i frustracji. Nie dość, że nikt nie będzie Ci pomagał, to jeszcze nikt Cię nie pochwali. Stres i wysiłek odbiją się na Twoim samopoczuciu i zdrowiu. Zadbaj o nie! Po pracy znajdź czas na relaks, ale też nie zapomnij o badaniach kontrolnych. Pamiętaj również o swoich najbliższych. W najbliższym czasie będą dla Ciebie dużym wsparciem.

Horoskop tygodniowy - Rak (od 22 czerwca do 22 lipca)

W tym tygodniu to Wenus będzie po Twojej stronie! Najbliższe dni będą sprzyjać flirtom z nowo poznanymi osobami i rozgrzewaniu atmosfery między stałymi partnerami. Czeka Cię sporo miłosnych uniesień! Z łatwością nawiążesz także inne znajomości, które mogą przerodzić się w długotrwałe przyjaźnie. Otwórz się na innych, chodź w miejsca, gdzie jest dużo ludzi i skorzystaj z tego, co daje Ci los.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź stronę horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: