Horoskop tygodniowy - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Czy ten tydzień będzie szczęśliwy?

Jesteś ciekaw, czy w najbliższej przyszłości czeka Cię romans, powodzenie w pracy lub dodatkowy zastrzyk gotówki? A może obawiasz się, że kolejny tydzień będzie pasmem nieszczęść? Sprawdź to!
Zobacz wideo

Przeczytaj nasz horoskop tygodniowy i dowiedz się, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach.

Horoskop tygodniowy - Strzelec (od 22 listopada do 21 grudnia)

To będzie dla Ciebie bardzo dobry tydzień, przede wszystkim w strefie zawodowej. Choć czeka Cię trochę więcej obowiązków niż zazwyczaj, Twój wysiłek się opłaci, bo zostaniesz doceniony. W miłości gorąco. Samotne Strzelce mają szanse na płomienny romans, a te, które mają już drugą połówkę, mogą spodziewać się upojnych chwil z partnerem. Uważaj jednak na finanse - nie daj namówić się na inwestycję, która się nie opłaca.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec (od 22 grudnia do 19 stycznia)

Najbliższe kilka dni minie Ci pod znakiem pracy. Przygotuj się na nadgodziny i dodatkowe obowiązki - w tym tygodniu na pewno nie wyjdziesz z pracy jako pierwszy. Pamiętaj też, aby zatroszczyć się o to, żeby Twój szef wynagrodził Twoje trudny i starania. Weekend będzie czas randek i spędzania czasu ze znajomymi - to świetny sposób na odpoczynek.

Horoskop tygodniowy - Wodnik (od 20 stycznia do 18 lutego)

W tym tygodniu czeka Cię trochę trudności związanych z pracą. Ktoś będzie patrzył na Ciebie krytycznym okiem i powie kilka nieprzyjemnych słów, spośród których wiele będzie niesprawiedliwych. Mimo to zastanów się, w jaki sposób poprawić swoje wyniki. W miłości dużo spokoju, ale też szczęścia - spędzisz miłe chwile w towarzystwie bliskiej Ci osoby.

Horoskop tygodniowy - Ryby (od 19 lutego do 20 marca)

To będzie czas zmian! Przygotuj się na intensywny czas, zarówno w domu, jak i w pracy. Do niektórych nowości trudno będzie Ci się przyzwyczaić, ale postaraj uzbroić się w cierpliwość i optymistycznie patrz na to, co się wokół Ciebie dzieje. W sprawach sercowych czeka Cię dobra passa - miłosnych uniesień wyczekuj przede wszystkim w weekend.

Więcej o: