Horoskop tygodniowy - Lew, Panna, Waga, Skorpion. Sprawdź, co Cię czeka!

Zastanawiasz się, czy zaczynający się tydzień będzie dla Ciebie szczęśliwy? Sprawdź, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach!
Zobacz wideo

Krótki horoskop tygodniowy powie Ci, w których sferach życia czeka Cię powodzenie, a w których dobra passa będzie ograniczona.

Horoskop tygodniowy - Lew (od 23 lipca do 23 sierpnia)

W nadchodzącym tygodniu będziesz miał mnóstwo na głowie, dlatego będziesz pracował w wielkim pośpiechu. Postaraj się zwolnić i wziąć głęboki oddech, bo pośpiech jest złym doradcą i może wpłynąć na jakość Twojej pracy. Poza strefą zawodową będzie dość spokojnie - spędź trochę czasu z najbliższymi, żeby przypomnieć im, że są dla Ciebie ważni.

Horoskop tygodniowy - Panna (od 24 sierpnia do 22 września)

Od 22 lipca będziesz mieć dużo szczęścia w miłości. Zwrócisz na siebie uwagę niejednej osoby, ale i Tobie ktoś wpadnie w oko. Otrzymasz także sporo ciekawych propozycji dotyczących branżowych wydarzeń i spotkań. Skorzystaj z nich - spotkasz tam kogoś, kto pozytywnie wpłynie na Twoją przyszłość. Uważaj jednak na finanse. W najbliższym czasie będziesz mieć tendencję do wydawania dużych kwot.

Horoskop tygodniowy - Waga (od 23 września do 22 października)

W najbliższym tygodniu będzie rozpierał Cię optymizm, którym będziesz zarażał swoją rodzinę i kolegów z pracy. Odważysz się także pójść do swojego przełożonego i porozmawiać z nim o podwyżce. Ten tydzień to dobry moment na negocjacje, wszystko wskazuje, że wyjdziesz z biura szefa zadowolony. Warto, abyś w tym tygodniu pomyślał także o swoim zdrowiu i wyglądzie - to dobry moment na zmiany.

Horoskop tygodniowy - Skorpion (od 23 października do 21 listopada)

Najbliższe dni spędzisz na marzeniu o dalekich podróżach. Myśli o egzotycznych krajach pochłoną Cię tak bardzo, że jedną z nich postanowisz urzeczywistnić. Dobrze się składa, bo ten tydzień będzie sprzyjał planowaniu. Przyda się to także w pracy, bo tam czeka na Ciebie dodatkowa pula obowiązków, które tymczasowo przejmiesz po przebywającym na urlopie koledze. 

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: