Horoskop tygodniowy - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak. Czy w przyszłym tygodniu czeka Cię szczęście?

Jaki los czeka Cię w przyszłym tygodniu? Czy na horyzoncie widać już nowy romans, podwyżkę, a może problemy ze zdrowiem? Dowiesz się tego z naszego horoskopu tygodniowego.

Horoskop tygodniowy to krótka wróżba, która podpowie Ci, w jakich sferach życia będzie Ci się dobrze wiodło, a w których mogą Cię czekać wyzwania, porażki i nieporozumienia.

Horoskop tygodniowy - Baran (od 21 marca do 19 kwietnia)

Ten tydzień minie Ci w spokoju. Uda Ci się uporządkować sprawy finansowe i zadbać o swoje zdrowie. Merkury przyniesie Ci sporo inspiracji w postaci interesujących i doświadczonych osób. W najbliższych dniach będziesz musiał się postarać w kwestiach sercowych - zadbaj o romantyczną atmosferę, a druga połowa z pewnością to doceni.

Horoskop tygodniowy - Byk (od 20 kwietnia do 22 maja)

W ciągu kolejnych kilku dni będzie rozpierać Cię kreatywność. Poczujesz potrzebę tworzenia, a dzięki temu odkryjesz nowe hobby, które pochłonie Cię bez reszty. W pracy czeka Cię kilka drobnych wyzwań - Twój bliski współpracownik nie będzie sobie radził z powierzonymi mu zadaniami i poprosi Cię o pomoc. W miłości zapowiada się spokojny czas - nie oczekuj żadnych diametralnych zmian.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta (od 23 maja do 21 czerwca)

Wokół Ciebie kręcić się będą osoby, które pod pozorem troski o Twoje interesy, będą próbowały Ci zaszkodzić. Uważaj! Nie wierz we wszystko, co słyszysz i weryfikuj prawdomówność swoich rozmówców, przede wszystkim w pracy. Jeżeli jesteś samotnym Bliźniakiem, w tym tygodniu Wenus będzie sprzyjać Twoim sprawom sercowym.

Horoskop tygodniowy - Rak (od 22 czerwca do 22 lipca)

Najbliższe dni będą sprzyjać nauce i samorozwojowi - jeżeli masz okazję pójść na jakieś szkolenie lub zapisać się na interesujący Cię kurs, koniecznie to zrób. W pracy będziesz musiał wykazać się cierpliwością i inwencją. Weekend będzie dla Ciebie czasem wypoczynku. Zadbaj o swoje zdrowie, wyjdź na spacer, spotkaj się ze znajomymi, a zakupy i sprzątanie odłóż na inny termin.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: