FaceApp - jak postarzyć swoje zdjęcie w aplikacji?

Ostatnio w mediach społecznościowych króluje nowy trend, który zaprzecza dotychczasowej modzie na wiecznie młody wygląd. Dzięki aplikacji FaceApp gwiazdy, celebryci i zwykli użytkownicy Facebooka czy Instagrama mogą postarzyć swoje zdjęcie. Jak przerobić swoją fotografię?
Zobacz wideo

Chcesz wiedzieć jak będziesz wyglądać na starość? Zamiast wyobraźni możesz użyć aplikacji FaceApp, która zrobi to za Ciebie. Dzięki niej możesz zarówno się postarzyć, jak i odmłodzić. Jak korzystać z FaceApp?

Jak postarzyć swoje zdjęcie w aplikacji FaceApp?

Dzięki FaceApp możemy modyfikować swoje zdjęcie. Aplikacja umożliwia zmiany fryzury czy uśmiechu, jednak największą popularnością cieszy się filtr, który postarza twarze widoczne na zdjęciach. Korzystanie z aplikacji jest darmowe, dlatego zyskuje ona coraz większą liczbę zwolenników. Przerobienie zdjęcie w FaceApp nie jest skomplikowane i przypomina inne aplikacje działające na podobnej zasadzie obróbki fotografii. Po zainstalowaniu i włączeniu aplikacji możemy wybrać z galerii jedno z naszych zdjęć, które ma zostać poddane modyfikacji. 

 

Fotografię możemy dowolnie przerabiać korzystając z wielu filtrów takich jak uśmiech, fryzura, okulary, broda czy wiek. Najczęściej wybierane są funkcje postarzenia się, odmłodzenia, dodawania uśmiechu oraz zmiany fryzury. Można wykupić także wersję Pro, która umożliwia jeszcze dokładniejszą modyfikację zdjęć - obejmującą m.in. "zmianę płci". Miesięczna subskrypcja kosztuje 18 złotych, a za cały rok korzystania zapłacimy 89,99 złotych. Wykupienie dostępu bez konieczności przedłużania kosztuje 189,99 złotych. 

 

FaceApp nie jest nowa, jednak zyskała na popularności zwłaszcza w ostatnim czasie. Według najnowszych danych aplikację ściągnęło już ponad 100 milionów użytkowników. 

Więcej o: