Horoskop tygodniowy - Lew, Panna, Waga, Skorpion. Sprawdź, co przyniesie Ci los!

Szukasz odpowiedzi na pytania dotyczące pracy, miłości i zdrowia? Dobrze trafiłeś! Nasz horoskop podpowie Ci, czy najbliższe dni będą dla Ciebie szczęśliwe, czy wręcz przeciwnie.
Zobacz wideo

Znajdź swój znak zodiaku i przeczytaj krótki horoskop, z którego dowiesz się, w jakich dziedzinach życia będzie Ci się wiodło, a w których zastawiono na Ciebie pułapkę. 

Horoskop tygodniowy - Lew

W tym tygodniu podejmiesz decyzje o zmianach i już wkrótce zaczniesz je realizować. Skutki Twoich działań okażą się bardzo pozytywne. Skorzystasz z nich nie tylko Ty, ale także Twoja rodzina. Dobra passa będzie Ci sprzyjać także w pracy - nie będziesz się przemęczać, a mimo to ktoś Cię doceni.

Horoskop tygodniowy - Panna

Obudzi się w Tobie żyłka przedsiębiorcy i podejmiesz trafne decyzje finansowe. Dzięki temu Twój portfel już niedługo "spuchnie". Uważaj jednak na konflikty rodzinne - bliska Ci osoba nie będzie się z Tobą zgadzać w wielu kwestiach. Jeżeli nie ugryziesz się w język, wybuchnie awantura, której skutki będą odczuwalne przez długi czas. 

Horoskop tygodniowy - Waga

Gwiazdy będą Ci sprzyjać! Jeżeli włożysz w swoją pracę nieco więcej wysiłku niż zazwyczaj, z łatwością osiągniesz sukces. Niewykluczone, że w najbliższych dniach otrzymasz premię lub podwyżkę. Ciesz się dobrą passą, ale pamiętaj - w Twoim otoczeniu są osoby, którym nie w smak jest Twoje szczęście.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

To będzie miły, przyjemny tydzień, który w dużej mierze spędzisz na relaksie. W pracy nie będziesz mieć dużo na głowie, co pozwoli Ci oczyścić umysł i trochę się wyluzować. Po wyjściu z pacy będziesz chętnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Niewykluczone, że w najbliższych dniach spróbujesz czegoś, co stanie się Twoim nowym hobby.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź stronę: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: