Horoskop tygodniowy - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak. Jaki los zapisano dla Ciebie w gwiazdach?

Chcesz wiedzieć, jaki będzie dla Ciebie kolejny tydzień? Może los przyniesie Ci romans lub podwyżkę? A może kolejne dni będą pasmem niepowodzeń? Sprawdź!
Zobacz wideo

Horoskop tygodniowy to krótka wróżba, dzięki której dowiesz się, w jakich aspektach życia będzie Ci się wiodło, a w jakich musisz liczyć się z porażką. 

Horoskop tygodniowy dla Barana

Ten tydzień będzie sprzyjał spotkaniom, zarówno związanych z pracą, jak i życiem prywatnym. Najbliższe dni spędzisz w gronie znajomych, ale niewykluczone, że poznasz także kogoś nowego. Samotnym Baranom pomoże Jowisz, który będzie sprzyjał randkom i dobrej zabawie. Barany mające już swoją drugą połówkę usłyszą z kolei ważne słowa. 

Horoskop tygodniowy dla Byka

W tym tygodniu będzie rozpierać Cię energia, a w głowie będziesz mieć tysiące pomysłów. Ta pobudzona kreatywność przyda Ci się w pracy - dzięki niej rozwiążesz jakiś problem, a to nie umknie uwadze Twoich przełożonych. Uważaj jednak na urazy. Aktywność fizyczna to przede wszystkim zdrowie, ale także potencjalne kontuzje.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

W ciągu kilku kolejnych dni będziesz czuć się sfrustrowany. W pracy nie będzie szło po Twojej myśli, a i w domu ktoś wyprowadzi Cię z równowagi. Postaraj się znaleźć czas tylko dla siebie i ukoić zszargane nerwy. Pamiętaj także, że czasem lepiej ugryźć się w język, niż rozpętywać wojnę z powodu drobiazgów.

Horoskop tygodniowy dla Raka

To będzie pracowity tydzień. Twoi koledzy z pracy, którzy wyjadą na urlop, zostawią sporo obowiązków na Twojej głowie. Niejeden raz poczujesz frustrację, ale ktoś doceni Twoje wysiłki. W godzinach wolnych od zawodowych obowiązków skupisz się na rodzinie - ona da Ci wytchnienie i wesprze Cię w trudnych momentach. 

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: