Karambol na DK 6 pod Koszalinem. Ciężarówka wjechała w sznur samochodów. Osiem osób jest rannych

Na drodze krajowej nr 6 pod Koszalinem doszło do poważnego wypadku. Ciężarówka uderzyła w samochód osobowy i spowodowała karambol. Rannych zostało osiem osób, w tym dwoje dzieci.
Zobacz wideo

Do zdarzenia doszło w środę 10 lipca przed godziną 10:00 na DK 6 na wysokości miejscowości Trawica, niedaleko Koszalina (woj. zachodniopomorskie). W wypadku brało udział sześć pojazdów, w tym jeden samochód ciężarowy - wynika z informacji Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

"Domino" na DK 6 w Zachodniopomorskiem. Osiem osób rannych, w tym dwoje dzieci

Samochód ciężarowy jadący drogą krajową nr 6 wjechał w samochód osobowy, ten z kolei uderzył w pojazd stojący przed nim. Tak zaczęło się "domino". W sumie w karambolu uszkodzonych zostało sześć pojazdów. Są ranni.

- Ucierpiało sześć osób dorosłych oraz dwójka dzieci. Dzieci nie odniosły żadnych poważnych obrażeń, jednak zostały przewiezione do szpitala na badania. Jeden mężczyzna został zabrany do szpitala w Koszalinie z ogólnymi potłuczeniami - w rozmowie z TVN 24 powiedziała Paulina Targaszewska z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie. 

Na miejscu zdarzenia lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jedna z ofiar została zakleszczona w samochodzie. Aby ją z niego wyciągnąć, trzeba było rozciąć pojazd.

W wyniku wypadku DK 6 została zablokowana. Policja prowadzi kierowców na objazdy. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać kilka godzin. 

Więcej o:
Komentarze (2)
Karambol na DK 6. Ciężarówka wjechała w sznur samochodów. Osiem osób jest rannych
Zaloguj się
  • bambosz0

    Oceniono 1 raz 1

    Coraz wiecej wypadków spowodowanych przez kierowców cięzarówek. To desperackie próby 'zadowolenia pryncypała" kosztem nerwów i często życia uczestników. Kierowca ma do wyboru zdążyć w czasie narzuconym przez pracodawcę lub ryzykować nieotrzymanie całości i tak niedostatecznie należnego wynagrodzenia za tą uciążliwą pracę. Coś z tym problemem trzeba zrobić ! sprawdzenie wymogów pracodawcy jest możliwe a w konsekwencji kary za zmuszanie kierowcy do ryzyka.

  • gotlama

    0

    A zdjęcie helikoptera z akcji w Beskidach, ot zapchajdziura.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX