Horoskop tygodniowy - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Czy kolejne dni przyniosą Ci szczęście?

Czy trzeci tydzień lipca będzie dla Ciebie szczęśliwy? Dowiedz się tego, czytając krótki horoskop na najbliższe kilka dni!
Zobacz wideo

Horoskop tygodniowy powie Ci, czy w najbliższym czasie czeka Cię powodzenie w miłości, w pracy, czy może przed Tobą pasmo niepowodzeń.

Horoskop tygodniowy - Strzelec (od 22 listopada do 21 grudnia)

To będzie tydzień pełen emocji, przede wszystkim tych związanych z miłością! Strzelce będące w stałym związku poczują, że ich relacja znowu nabiera rumieńców, z kolei Strzelce, których wciąż nie ugodziła strzała amora, poznają kogoś naprawdę wyjątkowego. W sferze zawodowej szykuje się sporo wyzwań. Będziesz musiał wykazać się elastycznością i zostać w pracy po godzinach.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec (od 22 grudnia do 19 stycznia)

Życiowa sytuacja zmusi Cię do tego, abyś nauczył się prosić innych o pomoc. Zrozumiesz, że nie jest to oznaka słabości i zobaczysz, na kim naprawdę możesz polegać. Wokół Ciebie jest wielu życzliwych osób, które z chęcią podadzą Ci pomocną dłoń. Nie brakuje jednak i takich, którzy w obliczu kryzysu zostawią Cię na pastwę losu. Nie ma sensu ronić łez. Podziękuj dobrym ludziom za pomoc, a z toksycznych relacji jak najszybciej się wykaraskaj.

Horoskop tygodniowy - Wodnik (od 20 stycznia do 18 lutego)

To nie będzie dobry tydzień. W pracy powinie Ci się noga, a koledzy nie okażą się w tej sytuacji pomocni. Stres i nerwy związane z zawodowymi niepowodzeniami będziesz przynosił do domu, co sprawi, że sytuacja w Twojej rodzinie również się zaogni. Na szczęście pod koniec przyszłego tygodnia Twój los się odmieni i uda Ci się załagodzić większość konfliktów z krewnymi oraz przyjaciółmi.

Horoskop tygodniowy - Ryby (od 19 lutego do 20 marca)

W ciągu kilku najbliższych ni pochłoną Cię sprawy rodzinne, a praca, zdrowie i miłość zejdą na dalszy plan. Będziesz musiał poświęcić dużo czasu i energii bliskiej Ci osobie, która znajdzie się w kryzysowej sytuacji. Nie będzie łatwo, ale kiedy w końcu uda Ci się jej pomóc wyjść z kłopotów, będziesz mieć ogromną satysfakcję. Pamiętaj jednak także o swoich potrzebach. Jeżeli zaniedbasz własne zdrowie, wkrótce się to na Tobie odbije.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: