Horoskop miesięczny - Lew, Panna, Waga, Skorpion. Jaki los zapisano dla Ciebie w gwiazdach?

Chcesz wiedzieć, co czeka Cię w tym miesiącu? Przeczytaj horoskop miesięczny! Znajdziesz w nim wskazówki na kilka najbliższych tygodni.
Zobacz wideo

Nasz horoskop miesięczny to krótka wróżba,  z której dowiesz się, czy poznasz kogoś nowego, jak będzie Ci się wiodło w pracy i czy zdrowie będzie Ci dopisywać.

Horoskop miesięczny na lipiec - Lew (od 23 lipca do 23 sierpnia)

W lipcu odpoczniesz, naładujesz baterie i... poczujesz, że czas na zmiany! W tym miesiącu będzie rozpierać Cię energia, którą będziesz zarażać swoich przyjaciół, rodzinę i kolegów z pracy. Wykażesz się także talentem organizacyjnym i poznasz kilka interesujących osób. Twój gorący temperament może jednak sprawić, że popadniesz z kimś w konflikt. Trzymaj język za zębami i nie daj się sprowokować do kłótni.

Horoskop miesięczny na lipiec - Panna (od 24 sierpnia do 22 września)

Lipiec będzie dla Ciebie miesiącem pełnych osobistych wyzwań. W pracy ktoś będzie chciał podstawić Ci nogę lub pomówi Cię o coś, czego nie zrobiłeś, dlatego będziesz musiał wykazać się dyplomatycznymi umiejętnościami i cierpliwością. Przygotuj się także na niewielkie utarczki i kłótnie z członkami najbliższej rodziny - przygotowania do wakacyjnych wyjazdów sprawią, że niektórzy spośród Twoich bliskich będą wyjątkowo nerwowi.

Horoskop miesięczny na lipiec - Waga (od 23 września do 22 października)

W lipcu Wagi poczują napływ optymizmu i sił witalnych. Uwierzysz w to, że możesz odnieść sukces zawodowy i te pozytywne myśli szybko Cię do niego zawiodą. Poczujesz także wzmożoną chęć na sport i aktywne spędzanie czasu. Wykorzystaj to i zorganizuj sobie mały wypad za miasto. Kto wie, może poznasz tam kogoś, kto odmieni Twoje życie na dobre...

Horoskop miesięczny na lipiec - Skorpion (od 23 października do 21 listopada)

Lipiec będzie dla Skorpionów czasem wyciszenia. W pracy nikt nie będzie Cię poganiał i będziesz mógł spokojnie dopiąć każdy szczegół na ostatni guzik. Żadnych nerwowych sytuacji nie będzie także w gronie Twojej rodziny i przyjaciół. Znajdziesz także trochę czasu na odpoczynek na łonie natury. Lipiec będzie dla Ciebie tak przyjemny, że ani się spostrzeżesz, jak nadejdzie sierpień.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: