Horoskop miesięczny - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak. Czy w lipcu czeka Cię szczęście?

Zastanawiasz się, czy to lato będzie udane? Chcesz wiedzieć, czy w lipcu poznasz kogoś wyjątkowego, czy może czeka Cię pracowity miesiąc? Sprawdź swój horoskop miesięczny i dowiedz się, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach!
Zobacz wideo

Horoskop miesięczny dla Twojego znaku zodiaku podpowie Ci, w jakich sferach życia możesz oczekiwać powodzenia, a w jakich sprawach lepiej zachować ostrożność.

Horoskop miesięczny na lipiec - Baran (od 21 marca do 19 kwietnia)

W lipcu pochłoną Cię zawodowe obowiązki. Zobaczysz, że Twój portfel jest trochę za szczupły, dlatego postanowisz dać z siebie ponad 100 procent. To się opłaci. Twój szef doceni Twoje starania i nagrodzi Cię premią lub znajdziesz sobie dodatkowe zajęcie po godzinach regularnej pracy. W sprawach sercowych możesz oczekiwać ochłodzenia. Długotrwałe związki się ustabilizują, a na horyzoncie nie pojawi się żaden nowy romans.

Horoskop miesięczny na lipiec - Byk (od 20 kwietnia do 22 maja)

Lipiec będzie przyjemnym miesiącem dla Byków. W ciągu kilku kolejnych tygodni nie będzie Cię przytłaczał nadmiar obowiązków. Wręcz przeciwnie - w swoim miejscu pracy poczujesz letnie rozprężenie, które udzieli się nawet szefostwu. Dużo będzie się działo w strefie uczuciowej - już w drugiej połowie miesiąca poznasz kogoś, kto zawróci Ci w głowie. Uważaj jednak na zdrowie! Chroń się przed kleszczami, które w okresie letnim dają się mocno we znaki.

Horoskop miesięczny na lipiec - Bliźnięta (od 23 maja do 21 czerwca)

W lipcu wreszcie wypoczniesz! Uda Ci się zapomnieć o pracy i znaleźć czas dla przyjaciół i bliskich. Los będzie Ci sprzyjał także w kwestiach finansowych - tego lata będzie Ci się szczęścić w grach, konkursach i loteriach. Nie zmarnuj tej szansy! Będziesz mieć także silną potrzebę, żeby spróbować czegoś nowego. Energia będzie Cię rozpierać, a Twój umysł będzie chłonąć nową wiedzę jak gąbka, dlatego w lipcu warto zapisać się na jakiś kurs lub zajęcia, które pozwolą Ci się rozwinąć.

Horoskop miesięczny na lipiec - Rak (od 22 czerwca do 22 lipca)

Pierwsza połowa lipca upłynie Ci pod znakiem pracy i zawodowych obowiązków. Kiedy Twoi współpracownicy będą myśleli tylko o nadchodzących urlopach, Ty będziesz musiał zakasać rękawy i stanąć na wysokości zadania. Na szczęście już w drugiej połowie miesiąca nadejdzie zasłużony odpoczynek. Ten czas poświęcisz rodzinie i przyjaciołom. Spędzisz w ich gronie wiele przyjemnych wieczorów. 

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: