Pogoda w Gdyni. Czy w czasie Open'er Festival 2019 będzie dziś padać?

Jaka pogoda będzie dzisiaj w Gdyni? Czy uczestnicy Open'er Festival 2019 powinni "uzbroić" się w przeciwdeszczowe kurtki i jednorazowe peleryny? Synoptycy nie mają najlepszych wiadomości.
Zobacz wideo

Z prognozy pogody na amerykańskim portalu AccuWeather wynika, że w Gdyni będzie dziś bardzo pochmurno. Zachmurzenie w ciągu dnia będzie wynosić od 70 do 85 procent. Dzień ten będzie także dość chłodny - termometry wskażą maksymalnie 16 stopni. W nocy temperatura będzie podobna - od 13 do 14 stopni.

Pogoda w Gdyni. Jaka będzie pogoda na Open'erze? 4 lipca będzie deszczowo i wietrznie

Meteorolodzy prognozują, że 4 lipca w Gdyni mogą wystąpić przelotne opady. Pierwsza fala deszczu przejdzie nad Gdynią po godzinie 12:00, ale już o 13:00 na niebie znów pojawi się słońce. Kolejne opady odnotujemy w godzinach 16:00-17:00. Trzecia fala deszczu będzie najdłuższa - potrwa od 22:00 aż do 2:00 nad ranem. Synoptycy prognozują także, że dzisiejszy wieczór w Gdyni będzie bardzo wietrzny, a wiatr może osiągnąć prędkość do 55 km/h. Przed udaniem się na koncert lub pójściem spać warto więc sprawdzić, czy nasz namiot stoi stabilnie, a wszystkie śledzie są na swoim miejscu.

Więcej o: