Pogoda na Open'er Festival 2019. Czy będzie padać deszcz?

Open'er Festival to jeden z największych festiwali muzycznych w Polsce. Odbędzie się w dniach 3-6 lipca w Gdyni. Czy uczestnikom tego wydarzenia dopisze pogoda, czy może będzie padać?
Zobacz wideo

Jaka będzie pogoda na Open'er Festival 2019? Czy będzie padać? Synoptycy nie mają najlepszych wieści dla uczestników tego wydarzenia. Z prognozy pogody na portalu AccuWeather wynika, że w ciągu wszystkich czterech dni festiwalu mogą zdarzyć się przelotne opady deszczu.

Prognoza pogody na Open'er Festival 2019. Czy będzie padać? Przelotne opady w dzień i w nocy

Meteorolodzy prognozują, że od 3 do 6 lipca w Gdyni temperatura będzie wahać się w granicach 17-18 stopni. To dobra wiadomość, bo chłodniejsze dni pozwolą festiwalowiczom uniknąć poparzeń słonecznych i udarów. Gorszą informacją jest jednak to, że w ciągu najbliższych czterech dni niebo nad Gdynią będzie częściowo przesłonięte chmurami, a niektóre z nich przyniosą przelotne opady deszczu. Padać będzie zarówno dzień, jak i w nocy, dlatego warto przemyśleć, w jakim miejscu rozbija się namiot. W tym tygodniu chłodniejsze będą także noce będą - temperatura po zmierzchu będzie spadać do ok. 12 stopni Celsjusza. 

Więcej o: