Horoskop tygodniowy [24-30 czerwca] - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop na tydzień od 24 do 30 czerwca dla Strzelców, Koziorożców, Wodników i Ryb. Co w najbliższych dniach przytrafi się osobom spod tych znaków zodiaku?
Zobacz wideo

Co w nadchodzących dniach czeka osoby spod znaku Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb? Sprawdź nasz tygodniowy horoskop.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

W tym tygodniu Strzelce będą bardziej romantyczne, a kwestie miłosne staną się priorytetowe. Przestaniesz przejmować się drobiazgami i wybaczysz drobne potknięcia partnerowi. W najbliższych dniach staraj się odpocząć i zadbać o siebie - zastanów się nad wizytą u kosmetyczki czy w salonie masażu. W pracy stabilnie, ale twoje rozkojarzenie może zwrócić uwagę szefa.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Najbliższe dni nie będą dla Koziorożców zbyt udane, zwłaszcza jeśli chodzi o relacje z otoczeniem - osoby spod tego znaku zodiaku będą zbyt skupione na swoich problemach, dlatego zabraknie im siły i cierpliwości wobec innych osób. Zbyt duży stres odbije się na twoim zdrowiu, dlatego zastanów się, czy urlop nie jest dobrym rozwiązaniem. W weekend nie żałuj pieniędzy na rozrywkę, zwłaszcza, że masz okazję poznać osobę, która przyniesie zmiany do twojego życia.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik może w tym tygodniu liczyć na wsparcie rodziny, a jest to właśnie to, czego teraz najbardziej potrzebujecie. Ostatnio zamartwiacie się dawnymi sprawami - ale pamiętajcie, że szkoda na to czasu. Lepiej skupić się teraz na relacjach z innymi, zwłaszcza, że zazdrość mogła wpłynąć na twoje podejście do partnera. Zamiast słuchać plotek otwarcie z nim porozmawiaj. Samotne Wodniki zainteresują się kimś, kto do tej pory był dla nich niedostępny.

Horoskop tygodniowy - Ryby

W najbliższym tygodniu Ryby będą pochłonięte sprawami, związanymi ze zmianą wystroju domu. Możliwe, że zdecydujecie się także na zmianę dotychczasowego stylu ubierania się czy malowania. To może okazać się dobrym pomysłem, zwłaszcza że w ostatnich dniach zwracacie na siebie uwagę innych. Zmiana wyglądu może pomóc wam zwiększyć szanse na propozycje randek, które mogą pojawić się pod koniec tygodnia. W pracy przejmiesz obowiązki osób idących na urlop - doskonale sobie z nimi poradzisz, a szef zauważy w tobie potencjał.

Więcej o: