Horoskop tygodniowy [24-30 czerwca] - Lew, Panna, Waga, Skorpion

Horoskop na tydzień od 24 do 30 czerwca. Jak zapowiadają się najbliższe dni dla osób urodzonych pod znakiem Lwa, Panny, Wagi i Skoropiona?

Na co mogą liczyć i czego muszą się wystrzegać osoby spod znaków Lwa, Panny, Wagi czy Skorpiona? Sprawdź swój horoskop na nadchodzący tydzień.

Horoskop tygodniowy - Lew

W tym tygodniu zodiakalne Lwy muszą dążyć do tego, by odpocząć i przestać się wszystkim przejmować. W ostatnim czasie i tak mieliście sporo obowiązków na głowie, chcieliście wszystko osobiście sprawdzić i przypilnować. Na dłuższą metę taki stres może się odbić na zdrowiu, dlatego starajcie się zrelaksować. Zwłaszcza, że w najbliższych dniach otrzymacie wiele zaproszeń na spotkania lub podróże. Warto wykorzystać każdą okazję do zabawy, zwłaszcza, że po ciężkiej pracy bardzo na to zasługujecie.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panny mogą teraz liczyć na przyspieszenie w kwestiach finansowych. Czekają na was większe pieniądze - może to podwyżka lub nieoczekiwany zysk z dawno zapomnianej inwestycji? Dobra passa zawodowa sprawi, że zaczniecie myśleć nad innymi formami kariery. W weekend szansa na poznanie nowych, ważnych osób. Bądź jednak ostrożny w stosunku do partnera - pamiętaj, że dom to nie praca i nie możesz mu wydawać poleceń czy ignorować jego zdania.

Horoskop tygodniowy - Waga

W nadchodzących dniach uwaga Wag skupi się na sprawach finansowych. Możecie teraz wpaść na pomysł, który przyniesie wam przypływ gotówki. Musisz jednak działać szybko, ponieważ oferta, którą otrzymasz od szefa jest ograniczona czasem. Warto jednak zaryzykować, ponieważ dzięki nowym obowiązkom i podwyżce masz szansę spełnić swoje marzenia. W tym tygodniu gwiazdy będą stawiały na twojej drodze tylko przychylne osoby - czerp najwięcej z ich wiedzy i dobrych rad. Samotne Wagi powinny też zdecydować się na spontaniczną propozycję spotkania.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpiony czeka w tym tygodniu dużo towarzyskich atrakcji - otrzymasz ciekawe propozycje dotyczące podróży czy spotkań. Trudno będzie ci się skupić na pracy czy obowiązkach w domu, przez co nie unikniesz niewielkich potknięć. Dobry nastrój sprawi jednak, że nie przejmiesz się tymi niepowodzeniami, jak masz to zwyczaj robić. Warto wykorzystać swoje powodzenie w towarzystwie i zakończyć spory lub konflikty z bliskimi osobami. W weekend ktoś z rodziny będzie oczekiwał twojej pomocy.

Więcej o: