Horoskop tygodniowy [24-30 czerwca] - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Horoskop. Najbliższy tydzień dla większości znaków zapowiada się całkiem udanie. Sprawdź co czeka Barany, Byki, Bliźnięta i Raki w nadchodzącym tygodniu (24 - 30 czerwca).
Zobacz wideo

Ostatni tydzień czerwca dla Baranów, Byków i Bliźniąt zapowiada się jako korzystny towarzysko i zawodowo czas. Raki z kolei muszą zmierzyć się ze swoim melancholijnym nastrojem.

Horoskop tygodniowy - Baran

W tym tygodniu osoby spod znaku Barana skupią się na ważnych zawodowych projektach. Podejmą w tym czasie ważne decyzje, które w przyszłości mogą przynieść spory zysk finansowy. Sporo pracy szykuje się także w domu – zdecydujesz się na zorganizowanie wakacji dla całej rodziny. W weekend znajdź jednak czas dla swojego partnera, ponieważ ostatnio czuje się zaniedbany. Samotne Barany mają szansę spotkać w tym tygodniu osobę, z którą mają wspólne zainteresowania.

Horoskop tygodniowy - Byk

Ten tydzień będzie o wiele spokojniejszy, co przyjmiesz z ulgą zwłaszcza po ostatnich dość burzliwych wydarzeniach. Masz teraz czas zadbać o urodę, kondycję, zdrowie lub odpoczynek. Możesz liczyć na ciekawe propozycje zawodowe oraz odkryjesz nową pasję, która może okazać się dochodowym hobby. W weekend omijaj osób, za którymi nie przepadasz ale nie rezygnuj z wyjścia na imprezę – masz teraz szansę poznać kogoś, kto na dłużej przypadnie ci do gustu.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Przed tobą bardzo dobry tydzień, zwłaszcza jeśli chodzi o plany wakacyjne. Masz teraz szansę zaplanować udany urlop lub wziąć udział w niezapomnianej imprezie. Dobry nastrój sprawi, że będziesz miał ochotę brać udział w różnych towarzyskich wydarzeniach. W tym tygodniu obowiązki zepchniesz na drugi plan. Warto jednak zaryzykować ponieważ szampański humor przełoży się na szczęście w miłości.

Horoskop tygodniowy - Rak

W tym tygodniu zodiakalne Raki będą bardziej refleksyjne i zapanują bardziej samotny weekend. Ich plany pokrzyżują jednak znajomi, którzy za wszelką cenę będą chciały cię wyciągnąć na spotkanie. Nie staraj się jednak na siłę wychodzić na imprezy, ponieważ w złym nastroju możesz nie czerpać z nich radości. O wiele lepiej prezentuje się jednak twoja sytuacja finansowa – w tym czasie szef zauważy, jak dużo masz obowiązków i zacznie myśleć o podwyżce lub twoim awansie.

Więcej o: