Życzenia na Dzień Ojca. Wierszyki, krótkie życzenia SMS

Życzenia na Dzień Ojca powinniśmy składać w Polsce zawsze 23 czerwca. Wtedy to dla każdemu tacie należy złożyć podziękowanie za trud jaki włożyli w nasze wychowanie. Przygotowaliśmy listę krótkich życzeń na Dzień Ojca, które będziemy mogli przekazać naszemu tacie.

Co roku 23 czerwca obchodzimy w Polsce Dzień Ojca. Ten wyjątkowy dzień, obok Dnia Matki obchodzonego 26 maja, jest świętem dzięki któremu mamy możliwość złożenia życzeń i podziękowania rodzicom za trud włożony w nasze wychowanie. nawet kiedy jesteśmy już dorośli często ojcowie pozostają naszym wsparciem i dobrymi doradcami.

Życzenia na Dzień Ojca 2019. Krótkie wierszyki, życzenia SMS z okazji Dnia Ojca

Poniżej przedstawiamy kilka życzeń na Dzień Ojca, które w dowolnej formie możecie przesłać każdemu tacie. Kiedyś ogólnie przyjętą formą były kartki pocztowe lub listy. Teraz częściej jest to korzystamy z możliwości wysłania SMSa, lub wiadomości na jednym z komunikatorów. Ważne, żeby życzenia na Dzień Ojca były szczere i płynęły z głębi serca.

Niech Ci się spełnią pragnienia,
Niech słonko zawsze Ci świeci.
Przyjmij te skromne życzenia
Od kochających Cię dzieci.

***

Dziś święto obchodzi najdroższy Tata,
niech los mu z kwiatów życie uplata,
niech nie da poznać żadnych trosk
i rzuci pod nogi pieniędzy stos.

***

Z okazji Twojego święta chcę Ci podziękować Tato za wczoraj i za dziś, za to co dla mnie robisz i robiłeś do tej pory - za ciepło, miłość, zrozumienie, opiekę. Za to, że dodawałeś mi sił i zapewniłeś szczęśliwe dzieciństwo. Dzięki temu wyrosłem na radosnego i spełnionego człowieka. Wiem, że bez Ciebie byłoby to niemożliwe. Bardzo Cię kocham!

***

W dniu dzisiejszym drogi Tatku,
Odpłyń dziś na marzeń statku.
Będę spełniać Twe życzenia!
Dzień dzisiejszy wszystko zmienia.
Obchodzimy święto Twoje,
więc pozostaw trudy, znoje.
Wszystkiego dobrego w dniu Twojego święta!

Więcej o: