Dzień Ojca 2019. Najszczersze życzenia dla taty

W Dzień Ojca nie tylko prezentem czy drobnym upominkiem można zaskoczyć swojego tatę. Zapoznaj się z naszymi propozycjami życzeń dla taty.
Zobacz wideo

W tym roku Dzień Ojca wypada w niedziele 23 czerwca. Tego dnia większość dzieci chce zaskoczyć czymś swojego rodzica. W tym celu warto przygotować sobie życzenia, które na pewno wzruszą każdego tatę.

Dzień Ojca 2019. Propozycje życzeń dla taty

Kochany Tato! Dziękuję, za wszystko, co do tej pory dla mnie robiłeś - za całą troskę, pomoc, dobre rady. Za to, że wybaczałeś mi moje błędy, kochałeś mimo wszystko i wierzyłeś we mnie bardziej, niż ktokolwiek inny. Dzięki Twojemu wsparciu jestem dziś szczęśliwym człowiekiem. Chcę żebyś wiedział, że bardzo Cię kocham!

******************************

Drogi Tato, dziś Twój dzień, dlatego chcę Ci złożyć najszczersze życzenia. Dużo zdrowia, radości, spokoju. Mam nadzieję, że jesteś z nas dumny - obiecujemy, że nigdy Cię nie zawiedziemy. Dziękujemy za całą Twoją opiekę, cierpliwość i miłość.

******************************

Z okazji Twojego święta chcę Ci podziękować Tato za wczoraj i za dziś, za to co dla mnie robisz i robiłeś do tej pory - za ciepło, miłość, zrozumienie, opiekę. Za to, że dodawałeś mi sił i zapewniłeś szczęśliwe dzieciństwo. Dzięki temu wyrosłem na radosnego i spełnionego człowieka. Wiem, że bez Ciebie byłoby to niemożliwe. Bardzo Cię kocham!

******************************

Drogi Tato! Wiem, jak ciężko pracujesz na to, żeby ułatwić nam wszystko w życiu. To właśnie dzięki Twojej opiece udało nam się tyle osiągnąć. Dziękujemy za Twoją mądrość, szlachetne serce, miłość, zrozumienie i to, że zawsze byliśmy dla Ciebie na pierwszym miejscu. Pamiętaj, że jesteś dla nas najwspanialszym tatą świata i bardzo Cię kochamy!

Więcej o: