Dzień Ojca 2019. Życzenia i wierszyki dla taty

W niedziele 23 czerwca wypada Dzień Ojca. W tym dniu warto zrobić swojemu tacie niespodziankę - zaskocz go ciekawym prezentem, drobnym upominkiem oraz oryginalnymi życzeniami.
Zobacz wideo

Pierwsze obchody związane ze świętowaniem Dnia Ojca zapoczątkowane zostały w 1910 roku w Stanach Zjednoczonych. Przyczyną był ogromny sukces obchodów Dnia Matki - wtedy też pojawiły się głosy, by ustanowić osobne święto także dla ojców. 

Dzień Ojca 2019. Propozycje życzeń i wierszyków dla taty

W Dzień Ojca dzieci obdarowują swojego rodzica samodzielnie wykonanymi prezentami, drobnymi upominkami czy laurkami. Każdego tatę na pewno ucieszą także szczere i oryginalne życzenia. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje wierszyków i życzeń na Dzień Ojca.

************

Drogi Tato! Z okazji Twojego święta chcę Ci wyznać, jak bardzo Cię kocham. Dziękuję Ci za uśmiech, dobre porady, troskę i bezpieczeństwo, a najbardziej dziękuję Ci za to, że jesteś.

 ************

Tato kochany,

Z całego serca Ci składamy:

Życzenia zdrowia, szczęścia i radości,

Żadnych problemów, dużo miłości.

Żebyś miał zawsze spokojną głowę,

Dla swoich dzieci nerwy stalowe!

Niech Ci szybko mijają,

W życiu trudne chwile.

Wszystkiego najlepszego Tato!

 ************

W tym wyjątkowym dniu chcę Ci podziękować tato, ze wszystkie trudy i starania, za dobre wychowanie i troskę. Jesteś najlepszym tatą na świecie! Kochamy Cię.

 ************

W dniu dzisiejszym drogi Tato,
życzę zdrowia, szczęścia i dostatku.
W życiu samych radości,
w duszy niechaj spokój gości.

 ************

Tato, w dniu Twojego święta chcę żebyś pamiętał, że nieważne kiedy i gdzie, nigdy nie przestanę kochać Cię. Teraz jestem daleko, dlatego wysyłam tę wiadomość – miliony uścisków, dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności. Pamiętaj, że jesteś najlepszym tatą na świecie.

Więcej o: