Horoskop tygodniowy - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Co zapisano dla Ciebie w gwiazdach?

Czy w ciągu kolejnych kilku dni poznasz kogoś wyjątkowego? A może czeka Cię zawodowy sukces? To wszystko zapisane jest w gwiazdach. Przeczytaj nasz horoskop tygodniowy i dowiedz się więcej!
Zobacz wideo

Horoskop tygodniowy to wróżba, która podpowie Ci, w jakich aspektach życia możesz się rozwinąć, a w których warto zachować ostrożność. Sprawdź, jaki czeka Cię los. 

Horoskop tygodniowy - Strzelec (od 22 listopada do 21 grudnia)

W ciągu kolejnych kilku dni będzie rozpierać Cię energia. Szybko poradzisz sobie z czekającymi na Ciebie obowiązkami zawodowymi, dzięki czemu długi weekend spędzisz z czystym sumieniem. Będziesz mieć ochotę na aktywne spędzanie czasu. To dobry moment na krótki wyjazd, wycieczkę rowerową, a nawet spacer.  Aktywność na świeżym powietrzu przyniesie Ci zdrowie, a może także nową znajomość. 

Horoskop tygodniowy - Koziorożec (od 22 grudnia do 19 stycznia)

Ten tydzień będzie dla Koziorożców czasem spokoju i stabilizacji. W pracy nie będziesz mieć dużo obowiązków, dzięki czemu zrelaksujesz się, a po powrocie do domu będziesz chętnie spędzać czas ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Długi weekend i związane z nim wypady będą sprzyjać nawiązywaniu nowych przyjaźni. 

Horoskop tygodniowy - Wodnik (od 20 stycznia do 18 lutego)

Dobre samopoczucie nie będzie Cię opuszczać. Zadbają o to Twoi przyjaciele, z którymi będziesz spędzać dużo czasu. W tym tygodniu będziesz mieć dużo szczęścia w miłości! Otwórz szeroko oczy - Twoja druga połówka może być bliżej, niż Ci się wydaje. Uważaj jednak na finanse i nie ulegaj pokusie wydawania dużej ilości pieniędzy na niewiele warte przedmioty.

Horoskop tygodniowy - Ryby (od 19 lutego do 20 marca)

W tym tygodniu odbędziesz kilka ważnych rozmów. Niektóre z nich dadzą Ci do myślenia, inne wskażą szansę na rozwój. Zrozumiesz, że żeby rozwiązać część swoich problemów, będziesz musiał poprosić o pomoc. Twój przyjaciel chętnie poda Ci pomocną dłoń, dzięki temu uda Ci się zaprowadzić porządek w tych sferach życia, w których ostatnio czułeś się niepewnie. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: