Horoskop tygodniowy - Lew, Panna, Waga, Skorpion. Sprawdź, czy los będzie Ci sprzyjać!

Jesteś ciekaw, co czeka Cię w ciągu najbliższych kilku dni? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w naszym horoskopie tygodniowym.
Zobacz wideo

Horoskop tygodniowy przygotowany przez naszą wróżkę powie Ci, co czeka Cię w życiu zawodowym i prywatnym. Znajdź swój znak zodiaku, przeczytaj krótką wróżbę i dowiedz się, jaki czeka Cię los!

Horoskop tygodniowy - Lew (od 23 lipca do 23 sierpnia)

W pracy czeka Cię jeszcze więcej wyzwań, niż w mijającym tygodniu. Ktoś będzie chciał, żebyś wziął na siebie więcej obowiązków i zarządzał pracą innych. Będzie nerwowo, ale za swój wysiłek zostaniesz wkrótce wynagrodzony. Stres w pracy odbije się jednak na Twoim życiu prywatnym - w najbliższych dniach możesz z łatwością rozpocząć konflikt z kimś bardzo Ci bliskim. 

Horoskop tygodniowy - Panna (od 24 sierpnia do 22 września)

Kolejne siedem dni poświęcisz swoim bliskim. Będziesz spędzać dużo czasu z krewnymi i snuć z nimi wspólne plany na najbliższą przyszłość. Rozmowy ze starszymi członkami Twojej rodziny pomogą Ci w podjęciu ważnej życiowej decyzji. Zdrowie będzie Ci dopisywać, a w pracy czeka Cię spokojniejszy czas, dzięki czemu uda Ci się odpocząć.

Horoskop tygodniowy - Waga (od 23 września do 22 października)

W tym tygodniu będziesz mieć sposobność ku temu, żeby się wykazać. Sytuacja w pracy będzie wymagać od Ciebie pełnej mobilizacji i elastyczności, ale świetnie się tym odnajdziesz, co nie umknie uwadze Twoich przełożonych. Spodziewaj się także dobrych wieści od któregoś z Twoich przyjaciół lub krewnych. W ciągu kilku kolejnych dni czeka Cię także sporo romantycznych chwil. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion (od 23 października do 21 listopada)

W tym tygodniu uda Ci się rozwiązać problemy, które dręczą Cię od dłuższego czasu. Gwiazdy dadzą Ci spokój ducha, potrzebny do zażegnania konfliktów, ale też przyniosą pomocną osobę, która wyciągnie do Ciebie rękę, gdy będziesz tego potrzebować. W pracy postawisz na swoim i w końcu zaczniesz błyszczeć. Twoi przełożeni to docenią. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: