Bochnia. Wypadek na autostradzie A4 w stronę Krakowa. Bus przewrócił się na drogę

Na autostradzie A4 między Bochnią a węzłem Targowisko doszło do wypadku. Bus jadący w kierunku Krakowa uderzył w pojazd obsługi autostrady, przewrócił się i blokuje jezdnię. Ruch w stronę stolicy Małopolski odbywa się jednym pasem.
Zobacz wideo

Do wypadku na autostradzie A4 między Bochnią a węzłem Targowisko doszło około godziny 10:10. Na jezdni w stronę Krakowa bus uderzył w pojazd obsługi autostrady, przewrócił się i zablokował drogę. W wyniku wypadku ranna została jedna osoba - pisze interia.pl

Wypadek na A4 w stronę Krakowa. Kierowcy blokowali korytarz życia

Początkowo droga do Krakowa była całkowicie zablokowana, jednak z czasem została częściowo udrożniona, a kierowcy, którzy jadą do stolicy Małopolski, mogą jechać jednym pasem. Z doniesień "Gazety Krakowskiej" wynika, że na jezdni w stronę Krakowa utworzono tzw. korytarz życia, ale niektórzy kierowcy korzystali z niego, żeby ominąć korek.

Wypadek na autostradzie A4 w stronę KrakowaWypadek na autostradzie A4 w stronę Krakowa Fot. Google Maps

Na miejscu wypadku pracują: Państwowa Straż Pożarna z Wieliczki, Ochotnicza Straż Pożarna Kłaju i Szarowa, a także policja. Trwa usuwanie odłamków karoserii oraz płynów eksploatacyjnych.

Więcej o: