Horoskop tygodniowy - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Sprawdź, czy będziesz szczęśliwy!

Jesteś ciekaw, jaki los zapisano dla Ciebie w gwiazdach? Przeczytaj krótki horoskop tygodniowy i dowiedz się, czy w najbliższych dniach będzie sprzyjać Ci szczęście.
Zobacz wideo

Horoskop tygodniowy podpowie Ci m.in. czy w najbliższych dniach poznasz kogoś wyjątkowego, czy otrzymasz podwyżkę, a także czy zawiedziesz się na kimś bliskim. Dowiedz się, jaki czeka Cię los!

Horoskop tygodniowy - Strzelec (od 22 listopada do 21 grudnia)

Choć praca będzie wymagać od Ciebie skupienia, w głowie będziesz mieć jedynie wakacje... których wciąż nie zaplanowałeś. To dobry moment, żeby nadrobić zaległości i kupić bilety na wymarzoną podróż. Pamiętaj, że nie samą pracą człowiek żyje i Tobie też należy się wypoczynek. 

Horoskop tygodniowy - Koziorożec (od 22 grudnia do 19 stycznia)

W tym tygodniu możesz zawieść się na osobie, którą obdarzyłeś zbyt dużym zaufaniem. Człowiek, który był wobec Ciebie miły i życzliwy, pokaże Ci swoje drugie oblicze, co będzie dla Ciebie dużym rozczarowaniem. Nie miej skrupułów i odetnij się od ludzi, którzy wykorzystują Twoje serce. Czas i energia, które w ten sposób zaoszczędzisz wykorzystaj na swoje hobby i spotkania z zaufanymi przyjaciółmi.

Horoskop tygodniowy - Wodnik (od 20 stycznia do 18 lutego)

W tym tygodniu poczujesz napływ kreatywności. Daj jej ujście, angażując się w artystyczne aktywności: maluj, pisz, komponuj muzykę - nawet jeżeli jeszcze tego nie robiłeś. Próbowanie nowych rzeczy sprawi Ci radość i pozwoli wpaść na pomysł, który przyda Ci się w pracy. Być może doceni go także Twój przełożony.

Horoskop tygodniowy - Ryby (od 19 lutego do 20 marca)

To będzie dobry tydzień dla osób spod znaku Ryb. Poczujesz, że osiągnąłeś balans pomiędzy życiem zawodowym, a towarzyskim i niewiele brakuje Ci do pełni szczęścia. W ciągu kolejnych dni będą otaczać Cię ludzie, którzy dadzą Ci dużo pozytywnej energii. Już dziś zastanów się, w jaki sposób ją wykorzystasz.

Chcesz wiedzieć więcej? Inne wróżby znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl. 

Więcej o: