Horoskop tygodniowy - Lew, Panna, Waga, Skorpion. Czy kolejne siedem dni przyniesie Ci szczęście?

Jesteś ciekaw, czy w najbliższym tygodniu czeka Cię szczęście? Twój los został zapisany w gwiazdach! Przeczytaj krótki horoskop tygodniowy i dowiedz się, czy najbliższe dni będą radosne, czy może wręcz przeciwnie.
Zobacz wideo

Przygotowany dla Ciebie horoskop tygodniowy, to krótka wróżba, z której dowiesz się, w jakich dziedzinach będzie Ci się dobrze wiodło, a w których warto powstrzymać się od ryzyka. 

Horoskop tygodniowy - Lew (od 23 lipca do 23 sierpnia)

W najbliższym tygodniu poczujesz zew przygody i zadbasz o to, aby choć na chwilę wyjechać ze znanych Ci stron. Posłuchaj tego wewnętrznego głosu i zorganizuj sobie wycieczkę. Będzie to doskonała okazja do odpoczynku, ale także dobry moment, aby poznać kogoś nowego. Otwórz się na ludzi - przypadkowa znajomość może okazać się początkiem czegoś ekscytującego.

Horoskop tygodniowy - Panna (od 24 sierpnia do 22 września)

W ciągu kolejnych kilku dni będziesz wrażliwy na słowa krytyki. Niewinna uwaga czy niepochlebny komentarz będą w stanie doprowadzić Cię do łez. Spróbuj nie brać wszystkiego do siebie i nie ulegaj próbującemu Cię dopaść smutkowi. W wolnych chwilach otaczaj się przyjaciółmi i rodziną - to poprawi Ci nastrój. 

Horoskop tygodniowy - Waga (od 23 września do 22 października)

Przed Tobą bardzo burzliwy czas. W Twoim miejscu pracy będzie roić się od intryg i plotek,a w domu łatwo będzie o kłótnie. Znajdź czas tylko dla siebie i postaraj się ukoić skołatane nerwy. Pamiętaj, aby nie reagować gwałtownie na słowne zaczepki - jedno nieostrożne słowo może przerodzić się w długi i trudny do wygaszenia konflikt.

Horoskop tygodniowy - Skorpion (od 23 października do 21 listopada)

Jeżeli zadbasz o swoje interesy, najbliższe dni będą dla Ciebie szczęśliwe. Po trudnym czasie w pracy należy Ci się nagroda, ale będziesz musiał się o nią upomnieć. Również w życiu towarzyskim będziesz musiał powalczyć o swoje, jednak warto to zrobić, bo Twój wysiłek zostanie doceniony i nagrodzony z nawiązką. 

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź stronę horoskopy.gazeta.pl!

Więcej o: