Dzień Dziecka 2019. Życzenia dla małych i dorosłych dzieci

Dzień Dziecka 2019 już w najbliższą sobotę. Na 1 czerwca czekają wszystkie dzieci, które tego dnia wyjątkowo chcą obchodzić swoje święto. Jakie życzenia złożyć swoim pociechom?
Zobacz wideo

1 czerwca w Polsce obchodzony jest Dzień Dziecka. Z okazji tego święta rodzice składają swoim pociechom życzenia, czasem wręczają im też prezenty. Przed Dniem Dziecka dorośli szukają różnych pomysłów na oryginalne życzenia dla swoich dzieci. Poniżej zebraliśmy najlepsze propozycje na życzenia dla małych i dorosłych dzieci.

Dzień Dziecka 2019. Życzenia dla małych i  dorosłych dzieci

Dziś jest Dzień Dziecka, Twoje wielkie święto. Dlatego pragnę życzyć Ci dużo zdrowa, szczęścia, dobrej zabawy. Żebyś był zawsze wesół, pełen radości i świetnych pomysłów. Chociaż jesteś już duży, dla mnie będziesz zawsze moim ukochanym dzieckiem.

*******

Kochanie, z okazji Dnia Dziecka chcę życzyć Ci samych niesamowitych i wyjątkowych dni. Chcę żeby Twoje życie było pełne radości i spokoju, żebyś zawsze był pełen entuzjazmu i motywacji do działania. Pamiętaj, że jesteś wyjątkowy i możesz osiągnąć wszystko, czego tylko chcesz. Żyj najpiękniej jak umiesz., Zawsze Cię kochamy.

 *******

Pierwszy dzień czerwca to czas radosny nie tylko dla Ciebie, ale też dla nas. Życzymy Ci dużo radości i szczęścia w życiu, żebyś każde przeciwności losu pokonał z uśmiechem na ustach. Przesyłamy dużo ciepła i miłości!

*******

Kochane dzieciaki, z okazji Waszego święta życzę Wam dużo radości w domu, cierpliwości w szkole, wspaniałych przyjaciół, wielu prezentów i słodkości!

*******

Tyle radości ile potrzebujesz,

Trochę szaleństwa, by życie nie było zbyt nudne,

Tyle szczęścia, byś mógł się nim dzielić z innymi,

A przede wszystkim dużo miłości z okazji Dnia Dziecka.

*******

Fabryki zabawek, kredek co kolorują świat i czekolady, która wywołuje uśmiech!

Byś był szczęśliwy przez wszystkie dni w roku (nawet te, w które chodzisz do szkoły!)

Przede wszystkim jednak dużo szczęścia i miłości, dla naszego kochanego dziecka

Więcej o: