Wypadek na A1. Zderzenie ciężarówki i samochodu dostawczego. Cztery osoby zostały ranne

Wypadek na A1. W poniedziałek przed godziną 8 rano doszło do poważnego wypadku na autostradzie bursztynowej, na odcinku Piotrków Trybunalski - węzeł Tuszyn. Do rannych wezwana została załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Zobacz wideo

Jak podaje portal lodz.eska.pl do wypadku doszło na 345. kilometrze autostrady A1. Między węzłem Tuszyn a Piotrkowem Trybunalskim zderzyły się ciężarówka oraz auto dostawcze. W zdarzeniu ranne zostały cztery osoby. Poszkodowanym pomocy udzieliła załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wypadek na A1 w Piotrkowie Trybunalskim. Cztery osoby ranne 

Wypadek miał miejsce na odcinku, gdzie trwa budowa autostrady bursztynowej. Ruch odbywał się więc tylko jedną jezdnią. Zderzenie samochodu ciężarowego i dostawczego spowodowało duże utrudnienia a autostradzie A1.

Utrudnienia po wypadku na A1 w Piotrkowie Trybunalskim.Utrudnienia po wypadku na A1 w Piotrkowie Trybunalskim. fot. googlemaps.com

Droga w kierunku Gdańska jest całkowicie zablokowana, a ruch w kierunku Katowic przebiega obecnie bez zakłóceń. Na miejscu pracują policjanci, którzy kierują ruchem i zawracają kierowców na objazdy. Utrudnienia potrwają jeszcze kilka godzin.

Więcej o: