Życzenia Dzień Matki 2019. Wierszyki, poważne życzenia dla mam na 26 maja

Życzenia Dzień Matki 2019. W niedzielę 26 maja w Polsce obchodzony jest Dzień Matki. Tego dnia warto pamiętać o swojej mamie, którą ucieszą nie tylko upominki, ale też szczere i serdeczne życzenia.
Zobacz wideo

Najlepsze życzenia to te, które wyrażą w naszym imieniu wdzięczność i miłość, które czujemy wobec swoich mam. Jakie poważne życzenia złożyć na Dzień Matki? Poniżej przedstawiamy nasze propozycje, dzięki którym pokażesz swojej mamie, jak dużo dla ciebie znaczy.

Życzenia Dzień Matki 2019 - poważne życzenia dla mam

Z okazji Twojego dnia, droga Mamo, pragnę Ci podziękować za każdy spędzony wspólnie dzień. Za pokazanie mi świata, uczenie, że w życiu trzeba być odważnym, ale też dbać o innych ludzi. Za to, że we mnie wierzyłaś, dzięki czemu jestem dziś wolnym i otwartym na innych człowiekiem. Wszystko to zawdzięczam właśnie Tobie. Kocham Cię!

***

Kochana Mamo! Nigdy nie zdołam Ci się odwdzięczyć za to, że całe swoje życie poświęciłaś na to, by mnie wychować. Dziękuje Ci za wszystko co dla mnie zrobiłaś i nadal robisz. Wyrosłem na dobrego i wartościowego człowieka, tylko dlatego, że mam tak wspaniałą mamę. Dziękuję Ci za to, że jesteś.

***

W Dniu Matki chcę Ci z całego serca podziękować za wyrozumiałość, miłość i zrozumienie, jakimi obdarzasz mnie każdego dnia. To Ty dajesz mi siłę by być sobą i walczyć o to, co dla mnie najważniejsze. Nigdy nie zdołam podziękować Ci tak bardzo, za cały trud i starania, jaki włożyłaś w zbudowanie naszej rodziny. Jedyne co mogę, to zapewnić Cię, że jesteś najważniejsza w moim życiu i nigdy nie przestanę Cię kochać.

***

W ten piękny dzień chcę złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia Mamo – długich lat w zdrowiu, szczęściu, pomyślności, spełnienia wszystkich marzeń, cudownych chwil w życiu i pociechy ze mnie.

Więcej o: