Horoskop na tydzień 13-19 maja. Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

W tym tygodniu wszystkie znaki muszą uważać na obowiązki w pracy. Jak najbliższy tydzień zapowiada się dla Koziorożców, Strzelców, Wodników i Ryb?
Zobacz wideo

W tym tygodniu Koziorożce i Wodniki będą musiały zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Z kolei Strzelce i Ryby będą miały problem ze skupieniem się na pracy - w weekend zadbajcie więc o odpoczynek.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Osoby spod tego znaku zodiaku będą w tym tygodniu skupione na prywatnych sprawach. W pracy możliwe pewne wpadki, które będziesz musiał poprawiać. Możesz także wpaść w konflikt z niezbyt lubianą osobą - nie warto jednak się z nim kłócić, o wiele lepiej wypadniesz proponując jakiś kompromis. Ugodowość i dobre uczynki prędzej czy później wyjdą ci na dobre. Twoje myśli będą krążyć wokół partnera, z którym zaplanujesz romantyczny weekend.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

W tym tygodniu Koziorożce czeka bardzo intensywny tydzień. Będziecie zawierali nowe znajomości oraz zajmiecie się ciekawymi projektami. Szczęście będzie wam sprzyjać, a doskonała forma sprawi, że wykonacie wszystkie obowiązki, których będzie w tym tygodniu dużo. Zajmij się także szukaniem promocyjnych wyjazdów - dzięki temu w wakacje spędzisz rewelacyjny czas, a zakupione z wyprzedzeniem wczasy pozwolą ci zaoszczędzić pieniądze. Marzenia dotyczące miłości spełnią się szybciej niż zakładałeś.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Dla Wodników ten tydzień będzie obfitował w wyjątkowe wydarzenia. Tylko dzięki twojej kontroli i nadzorowi uda się uniknąć poważnych problemów w pracy - dlatego zachowaj czujność i nie ufaj deklaracjom pracowników. Dzięki temu podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe, a nawet zaczniesz rozważać zmianę pracy: konkurencyjne firmy docenią twoje doświadczenie więc licz się z zaproszeniami na rozmowy kwalifikacyjne. Dodatkowo zauważysz, że podobasz się jednemu ze znajomych - nie dawaj mu jednak szans na bliższą znajomość, zwłaszcza jeśli jesteś w innym związku.

Horoskop tygodniowy - Ryby

To nie będzie dobry tydzień dla Ryb, które nie będą umiały skupić się na najważniejszych rzeczach. W tym tygodniu warto odpuścić sobie ambitne projekty i zadania - lepiej wykonasz je w innym terminie, teraz tylko się zniechęcisz. Unikaj kłótni i dąż do zakończenia długo trwającego konfliktu. W weekend staraj się o siebie zadbać. Jeśli szukasz partnera to skup się na miejscach, w których poznasz kogoś z podobnymi do twoich zainteresowaniami.

Więcej o: