Horoskop na tydzień 13-19 maja. Lew, Panna, Waga, Skorpion

Horoskop. W nadchodzącym tygodniu mogą pojawić się pewne problemy, jednak z pomocą przyjaciół odzyskacie dobry humor. Jak najbliższy tydzień zapowiada się dla osób spod znaku Lwa, Panny, Wagi i Skorpiona?
Zobacz wideo

W tym tygodniu Lwy, Panny, Wagi i Skorpiony muszą liczyć się ze zmiennym nastrojem i problemami, które w większości da się pokonać. Osoby spod tych znaków muszą się jednak skupić na odpoczynku i spędzaniu czasu ze znajomymi, dzięki którym spojrzą na świat bardziej optymistycznie.

Horoskop tygodniowy - Lew

W tym tygodniu Lwy będą bardziej przychylne na prośby innych. Będzie ci wyjątkowo zależeć na zgodzie i dobrej atmosferze zarówno w pracy, jak i w domu. W niektórych przypadkach możesz stać się negocjatorem, a wypracowany przez ciebie kompromis będzie dla wszystkich najlepszym rozwiązaniem. Przez cały tydzień będziesz mieć dobry humor, a zaplanowane na weekend spotkania mogą być bardzo udane. Nie daj się zdołować pretensjom, które będzie miał wobec ciebie partner - są one niesłuszne i niebawem cię za nie przeprosi.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panny będą miały bardzo zmienny nastrój, przez co mogą wplątać się w konflikt z jednym ze współpracowników. Z powodu kłótni możesz chcieć doprowadzić do zmian, które już niebawem mogą się okazać dla ciebie bardzo korzystne. Zamiast rywalizować, w pracy skup się na swoich obowiązkach i rozwoju nowych umiejętności. W weekend zadbaj o nową rozrywkę - może tym razem zamiast wyjścia do kina zapiszesz się na kurs tańca? W tym tygodniu możesz spotkać też dawno niewidzianego przyjaciela.

Horoskop tygodniowy - Waga

Początek tygodnia nie zapowiada się dla Wag zbyt pomyślnie. Ktoś w pracy podejmie złą decyzję, którą będziecie musieli naprawić. W związku z tym astrolodzy zalecają większe skupienie i kontrolę nie tylko swojej, ale też cudzej pracy. Po ciężkim tygodniu w pracy może warto odpuścić sobie kolejne rodzinne spotkanie? Zamiast tego poświęć weekend na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań, które w przyszłości mogą przyczynić się do zmiany pracy na lepszą.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Uparte i zbyt pewne siebie Skorpiony czeka bardzo ciężki tydzień. Zbyt dużo obowiązków zawodowych i rodzinnych skutkować będzie przemęczeniem, a nawet złością na otoczenie. Negatywne emocje możesz (zupełnie niezasłużenie) wyładowywać na najbliższych. Zamiast tego zadbaj o siebie - nie przejmuj się plotkami i spokojnie wykonuj swoją pracę. Swój humor możesz poprawić dzięki randce, o ile znajdziesz na nią czas. Na weekend nie planuj nic więcej poza odpoczynkiem: jest on niezbędny do tego, żeby spojrzeć na swoje życie z większym optymizmem.

Więcej o: