Horoskop na tydzień 13-19 maja. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Horoskop. Każdy nadchodzący tydzień jest szansą na zmiany lub przeżycie czegoś nowego i wyjątkowego. Jak najbliższy tydzień zapowiada się dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków?
Zobacz wideo

Osoby spod znaków Byka lub Raka czeka bardzo dobry tydzień - zarówno jeśli chodzi o miłość, finanse jak i zdrowie. Z kolei Barany i Bliźnięta w niektórych aspektach muszą być przygotowane na niewielkie problemy.

Horoskop tygodniowy - Baran 

Ten tydzień zapowiada się dla Baranów udanie jeśli chodzi o pracę, niewielkie problemy mogą pojawić się jednak z powodu zbytniego rozkojarzenia. Osoby spod tego znaku będą skupiały się na spotkaniach ze znajomymi i imprezach, które w tym tygodniu skłonią ich do wyjścia z domu. Baranom zabraknie teraz czasu na porządki, zakupy, a nawet spotkania ze swoją drugą połówką, co może zwiastować konflikty. W tym tygodniu muszą wystrzegać się także plotek - w przyszłości mogą one źle wpłynąć na ich relacje zawodowe.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byki czeka bardzo dobry tydzień, który minie im bez większych spięć i kłótni. Osoby spod tego znaku będą miały więcej energii, którą przeznaczą na realizację swoich pasji i pomysłów, które do tej pory wydawały się trudne do osiągnięcia. Mimo powracającego kiepskiego humoru nie odrzucaj w tym tygodniu zaproszeń na spotkania, imprezy czy wyjścia do kina, ponieważ podczas nich możesz zawrzeć bardzo ważne znajomości.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta w tym tygodniu będą rozkojarzone i rozproszone, wszyscy w pracy i domu będą zawracać im głowę swoimi sprawami. Najważniejsze jednak by nie dać się przytłoczyć problemami innych, zwłaszcza, że sam masz ich pod dostatkiem. Obowiązki zaczną męczyć Bliźnięta, dlatego jest to dobry czas na wyznaczenie granic - zarówno w pracy, jak i w domu. Zakochane Bliźnięta będą chciały utrzymać swoją miłość w tajemnicy, co niekoniecznie spodoba się ich drugiej połówce.

Horoskop tygodniowy - Rak

Ten tydzień zapowiada się bardzo dobrze dla Raków. Osoby spod tego znaku zodiaku będą bardzo pomysłowe i nie będą narzekały na brak rozrywek. W pracy pokażesz swój potencjał, dzięki czemu możesz liczyć na premię lub podwyżkę. Dodatkowa gotówka poprawi ci humor, a zarobione pieniądze postanowisz wydać na romantyczny wyjazd. Samotne Raki w tym tygodniu mogą poznać kogoś, z kim będą się uzupełniać.

Więcej o: