Horoskop miesięczny na maj - Rak, Lew, Panna. Jaką przyszłość zapisano dla Ciebie w gwiazdach?

Przed nami kolejny miesiąc - maj. Czy będzie szczęśliwszy niż odchodzący kwiecień? Dowiedz się tego, czytając horoskop miesięczny! Gwiazdy powiedzą Ci, czy w ciągu kolejnych czterech tygodni Twoje życie zmieni się na lepsze.

Horoskop miesięczny to krótka podpowiedź, dzięki której dowiesz się, w jakich dziedzinach życia będzie Ci się wiodło, a w których czekają Cię niepowodzenia. 

Horoskop na maj - Rak (22 czerwca - 22 lipca)

W maju poczujesz przypływ ambicji i będziesz konsekwentnie dążył do założonego wcześniej celu. Takie nastawienie pozwoli Ci w osiągnięciu sukcesu zawodowego. Nie wstydź się mówić swoim przełożonym o swoich wynikach w pracy. Jeżeli pokażesz im, że się starasz, a Twoje wysiłki przynoszą realne korzyści, na pewno to wynagrodzą. 

Horoskop na maj - Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Maj przyniesie Ci wiele szczęścia - zarówno w pracy, w zdrowiu, jak i w miłości. W pierwszej połowie miesiąca poznasz kogoś, kto odmieni Twoje życie. Z tej na pozór przelotnej znajomości może rozwinąć się olbrzymie uczucie... albo ciekawa współpraca. Korzystaj z zaproszeń od przyjaciół i współpracowników. To dzięki nim rozszerzysz swoją sieć znajomych. 

Horoskop na maj - Panna (24 sierpnia - 22 września)

W tym miesiącu powinieneś być ostrożny, bo w pobliżu Ciebie nie zabraknie ludzi, którzy będą chcieli Ci zaszkodzić. Nie daj wejść sobie na głowę. W pracy znajdzie się ktoś, kto będzie chciał wykorzystać Twoje dobre serce i zrzucić na Ciebie kilka swoich obowiązków, dlatego pamiętaj o asertywności i powiedz "nie" tym, którzy na Twoją pomoc nie zasługują. 

Chcesz poznać bardziej szczegółowe wróżby? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Zobacz wideo
Więcej o: