Horoskop miesięczny na maj - Baran, Byk, Bliźnięta. Sprawdź, czy los Ci sprzyja!

Zastanawiasz się, czy maj będzie dla Ciebie szczęśliwym miesiącem? Zajrzyj w horoskop! Twój los zapisany jest w gwiazdach. Podpowiedzą Ci, którą ścieżką warto podążać.
Zobacz wideo

Przygotowany przez naszą wróżkę horoskop na maj to krótka wróżba, która powie Ci, w jakich dziedzinach życia będzie Ci się wiodło, a jakich lepiej zachować ostrożność. Czy w maju czeka Cię wielka miłość? A może awans lub choroba? Przeczytaj horoskop na najbliższy miesiąc i dowiedz się więcej!

Horoskop na maj - Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Maj doda Ci siły i energii, dzięki czemu staniesz się duszą towarzystwa i z łatwością zjednasz sobie sympatię otaczających ludzi. To dobry miesiąc na realizację ambitnych planów. Chcesz zmienić pracę? Zacznij działać! Marzysz o ekstremalnej podróży? Zacznij kompletować ekwipunek. W maju poczujesz, że nic ani nikt nie może Cię powstrzymać.

Horoskop na maj - Byk (20 kwietnia - 22 maja)

W tym miesiącu otrzymasz wiele ciekawych propozycji - zarówno towarzyskich, jak i zawodowych. Warto rozważyć przede wszystkim te drugie, ponieważ jedna z ofert zmiany pracy może Ci pomóc w rozwinięciu tych kompetencji, które naprawdę chcesz rozwijać. Otwórz się na nowości i częściej mów "tak" niż "nie", a los przyniesie Ci zmiany na lepsze.

Horoskop na maj - Bliźnięta (23 maja - 21 czerwca)

W maju na Twojej drodze pojawi się wiele wybojów. W pracy nie będzie układać się najlepiej, przez co staniesz się nerwowy. To z kolei wpłynie na Twoje życie osobiste - błahe uwagi i uszczypliwe komentarze, które zazwyczaj puściłbyś mimo uszu, w tym miesiącu będą wywoływać u Ciebie gniew. Zanim odszczekniesz, ugryź się w język. Czasami lepiej nie mówić za dużo. 

Chcesz poznać bardziej szczegółowe wróżby? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: