Majówka 2019. Co obejrzeć w majówkę w telewizji? TVP, TVN i Polsat

Majówka 2019. Meteorolodzy przewidują, że znaczna część tegorocznej majówki będzie deszczowa i chłodna. Z tego powodu część z nas zrezygnuje z rowerowych wycieczek i spacerów na rzecz oglądania filmów i seriali. Jaki program na najbliższe dni przygotowały największe stacje telewizyjne?
Zobacz wideo

Deszczowa i zimna majówka sprawi, że w ciągu kolejnych kilku dni wiele osób zasiądzie przed telewizorami. Na taką ewentualność przygotowały się stacje TVN i Polsat, które wprowadziły pewne zmiany do swojego regularnego repertuaru. Telewizja Polska postawiła z kolei na swoje stałe programy i standardowe telewizyjne hity. Jakie filmy będziemy mogli zobaczyć w dniach 1-3 maja?

Majówka 2019. Co obejrzeć w majówkę w telewizji? TVP, TVN i Polsat

TVP1 i TVP2 nie przygotowały specjalnego programu telewizyjnego na majówkę 2019, dlatego włączając któryś z programów telewizji publicznej będziemy mogli zobaczyć takie produkcje jak "Rolnik szuka żony" czy "Korona królów". Na TVP2 znajdziemy jednak kilka filmów pełnometrażowych: 1 maja o 16:20 będziemy mogli zobaczyć francuską komedię "Czym chata bogata!", 2 maja o godzinie 15: 45 - film biograficzny "Goryle we mgle", z kolei 3 maja o godzinie 16:20 - polską komedię "Wkręceni II". 

Polsat postanowił na zmianę standardowej ramówki na czas nadchodzącej majówki. 1 maja o poranku najmłodsi widzowie będą mogli zobaczyć "Stuarta Malutkiego", a następnie film "Niesamowity Spider-Man". Po godzinie 14:00 rozpocznie się emisja filmu  "Faceci w czerni", a o 16:30... seans świątecznego hitu pt. "Kevin sam w domu". 2 maja Polsat wróci do standardowej ramówki. A co z 3 maja? Tego dnia będziemy mogli zobaczyć powtórkę wspomnianych już produkcji z jedną zmianą - wieczorem o godzinie 22:05 emitowany będzie film "Jak rozpętałem II wojnę światową".

Podobnie jak Polsat, tak i TVN zmienił swój telewizyjny program na czas długiego weekendu majowego. 1 maja rozpocznie się filmami dla dzieci. W pierwszy dzień majówki najmłodsi miłośnicy filmów będą mogli obejrzeć m.in. nominowane do Oscara "Pudłaki". O 12:55 do akcji wkroczy Scooby-Doo, a następnie znana i lubiana panda Po - 1 maja zobaczymy drugą część filmu "Kung Fu Panda". A co z produkcjami dla dorosłych? Długometrażowe filmy, jakie tego dnia będą emitowane na antenie TVN to "Legenda Zorro" oraz "Miami Vice". 2 maja w TVN-ie upłynie pod znakiem seriali i teleturniejów, jednak 3 maja w ramówce tej stacji znów zaroi się od filmów długometrażowych. W piątek będziemy mogli zobaczyć takie produkcje jak "Samoloty II", "Sknerus" czy "Łowca czarownic". 

* * *

Działajmy z Greenpeace na rzecz ochrony oceanów i ich mieszkańców. Jeśli chcesz pomóc - wpłać datek >>

embed
Więcej o: