Utrudnienia na autostradzie A1 w kierunku Gdańska. Trwają ćwiczenia służb "Autostrada 2019"

Autostrada A1 od węzła Włocławek Północ do węzła Ciechocinek w kierunku Gdańska będzie dziś zamknięta do godziny 15:00. Utrudnienia w ruchu mają związek z ćwiczeniami "Autostrada 2019", organizowanymi przez Komendę Wojewódzką PSP w Toruniu.
Zobacz wideo

Ćwiczenia ratownicze „Autostrada 2019” rozpoczęły się o godzinie 11:00, jednak autostrada A1 na odcinku węzeł Włocławek Północ - węzeł Ciechocinek jest zamknięta już od godziny 8:00. W czasie ćwiczeń straży pożarnej kierowcy będą kierowani na równoległą do autostrady A1 drogę krajową nr 91. Ruch na autostradzie A1 w kierunku Łodzi od godziny 11:00 do 15:00 będzie prowadzony przez Miejsce Obsługi Podróżnych Kałęczynek.

Utrudnienia na autostradzie A1. Ćwiczenia straży pożarnej i innych służb

Głównym organizatorem ćwiczeń ratowniczych "Autostrada 2019" jest Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu. W akcji bierze udział także bydgoski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki, Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy, Operator Autostrady A1 oraz Państwowe Ratownictwo Medyczne - informuje "Gazeta Wyborcza"

Państwowa Straż Pożarna wspólnie innymi służbami i instytucjami sprawdzi swoje przygotowanie do prowadzenia działań ratowniczych na autostradzie A1 w okolicy Miejsca Obsługi Podróżnych Kałęczynek (kierunek Gdańsk) – w rozmowie z portalem tylkotorun.pl powiedział Tomasz Okoński, rzecznik prasowy GDDKiA w Bydgoszczy. 

Działajmy z Greenpeace na rzecz ochrony dzikiej przyrody. Jeśli chcesz pomóc - wpłać datek >>

embed
Więcej o: