Horoskop tygodniowy - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Jaki los zapisano Ci w gwiazdach?

Horoskop. Czy w tym tygodniu będzie Ci sprzyjać szczęście, czy może powinie Ci się noga? Czy lepiej iść za głosem serca, czy kierować się rozsądkiem? Przeczytaj horoskop tygodniowy i dowiedz się, co mówią o Tobie gwiazdy.
Zobacz wideo

Horoskop tygodniowy podpowie Ci, w których dziedzinach życia będzie Ci się wiodło. Czy będą to pieniądze, praca, miłość czy zdrowie? Przeczytaj krótką wróżbę i sprawdź sam!

Horoskop tygodniowy - Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

W najbliższym czasie powinieneś skupić się na swoim zdrowiu. Zmienna wiosenna pogoda może przynieść przeziębienie i inne nieprzyjemne niespodzianki, których wolałbyś uniknąć. Nie przemęczaj się, jedz zdrowo i pamiętaj o odpowiedniej dawce ruchu - dzięki temu poprawisz swoją kondycję, ale także samopoczucie. 

Horoskop tygodniowy - Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

W ciągu kilku kolejnych dni będziesz kipieć optymizmem! Jeżeli pójdziesz za głosem swojego serca, wszystko pójdzie po Twojej myśli - zarówno w sprawach uczuciowych, jak i zawodowych. Słońce sprawi, że poczujesz się atrakcyjnie i uwierzysz w swoją wartość, dzięki czemu z łatwością zjednasz sobie sympatię zarówno współpracowników, jak i obiektu Twoich westchnień.

Horoskop tygodniowy - Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

W tym tygodniu pochłoną Cię sprawy towarzyskie. Twoi znajomi co rusz będą wysyłać Ci zaproszenia na ciekawe wydarzenia i imprezy, ale Twoja rodzina także będzie chciała mieć Cię przy sobie. Natłok osobistych zobowiązań sprawi, że nie będziesz koncentrować się na pracy. Uważaj! W Twoim otoczeniu jest osoba, która może to wykorzystać.

Horoskop tygodniowy - Ryby (19 lutego - 20 marca)

Mars sprawi, że do końca tygodnia będziesz duszą towarzystwa, a Twoi bliscy będą zwracać się do Ciebie o pomoc. Staraj się udzielać wyważonych rad, bo jeśli przesadzisz, ktoś kto pójdzie za Twoim głosem, może mieć do Ciebie później pretensje. Zdaj się na rozsądek, pomagaj, jeśli możesz, ale nie daj sobie wejść na głowę.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: