Horoskop tygodniowy - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Jaki los jest Ci pisany?

Horoskop. Zastanawiasz się, czy najbliższy tydzień będzie dla Ciebie czasem szczęśliwym, czy może powinie Ci się noga? Odpowiedź na to pytanie znają gwiazdy! Przeczytaj horoskop tygodniowy i dowiedz się, jaki los jest Ci pisany.
Zobacz wideo

Znajdź swój znak zodiaku i poznaj krótką przepowiednię. Horoskop tygodniowy wskaże Ci te aspekty życia, w których będzie Ci się wiodło oraz słabe punkty w najbliższych kilku dniach. 

Horoskop tygodniowy - Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

W tym tygodniu usłyszysz kilka plotek związanych z ludźmi z Twojego bliskiego otoczenia. Pamiętaj jednak, aby zastanowić się jak i czy w ogóle używać tej wiedzy - jeżeli powiesz komuś za dużo, ktoś inny może szybko stać się Twoim wrogiem. Rozważ, czy dalsze rozpowiadanie niepotwierdzonych informacji przyniesie Ci więcej korzyści niż milczenie.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Kolejne dni nie będą dla Ciebie łatwe. Twój szef może być humorzasty, dlatego lepiej, żebyś uważał i nie nastąpił mu na odcisk. Poczujesz także, że Twoje zdrowie podupada. Nie lekceważ tego i zadbaj o siebie! Jeżeli stan Twojego zdrowia Cię zaniepokoi, koniecznie udaj się na badania kontrolne. Zadbaj także o odpowiednie odżywianie i zdrową dawkę ruchu.

Horoskop tygodniowy - Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

W ciągu kolejnych kilku dni poświęcisz się swojemu życiu towarzyskiemu. Będziesz spotykać się ze znajomymi, chodzić na ciekawe wydarzenia kulturalne i sportowe, a przy tym poznawać nowych ludzi. Pamiętaj jednak, aby nie zapominać o zawodowych i domowych obowiązkach. Jeżeli zawiedziesz czyjeś zaufanie więcej niż raz, szybko przestanie Ci ufać i wierzyć w Twoje słowa.

Horoskop tygodniowy - Ryby (19 lutego - 20 marca)

W tym tygodniu poczujesz, że jesteś zdeterminowany do tego, żeby osiągać swoje cele. W pracy wejdziesz na najwyższe obroty, żeby pokazać, że potrafisz. Po powrocie do domu poświęcisz się swojemu hobby i odniesiesz na tym polu kolejne zwycięstwo. Pamiętaj jednak, że takie tempo życia może odbić się na Twoim życiu prywatnym. Nie zapominaj o tych, którzy Cię kochają - o swojej rodzinie i przyjaciołach. 

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl!

Więcej o: