Horoskop tygodniowy - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Jaki los zapisano dla Ciebie w gwiazdach?

Zastanawiasz się, jaki los przyniosą Ci nadchodzące dni? Przeczytaj nasz horoskop i dowiedz się, czego możesz się spodziewać w ciągu najbliższego tygodnia.
Zobacz wideo

Znajdź swój znak zodiaku, przeczytaj horoskop tygodniowy i dowiedz się, co będzie Twoją mocną stroną w ciągu kolejnych siedmiu dni. 

Horoskop tygodniowy - Strzelec (22 listopada – 21 grudnia) 

Ten tydzień upłynie Ci pod znakiem miłosnych wrażeń. Jeżeli jesteś singlem, poznasz kogoś, kto już wkrótce stanie się kimś więcej, niż przypadkowym znajomym. Strzelcom, które już ustrzeliły swoją drugą połowę, gwiazdy wróżą niejedną romantyczną chwilę we dwoje. 

Horoskop tygodniowy - Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia) 

Najbliższe dni miną Ci na nadrabianiu zaległości - to czas na wycieczkę do urzędu czy spłacenie długów. Początkiem wiosny zechcesz uporządkować swoje życie i aby to zrealizować, zaczniesz działać z imponującą systematycznością. Ten wysiłek się opłaci. Już niedługo poczujesz spokój, którego dawno nie zaznałeś.

Horoskop tygodniowy - Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Poczujesz, że ciągnie Cię do ludzi i naprawdę potrzebujesz towarzystwa. Najbliższe popołudnia spędzisz więc w gronie bliskich Ci osób, co przyniesie Ci dużo radości. Pamiętaj jednak, aby nie zamykać się tylko na stare znajomości. Już niedługo będziesz mieć okazję na poznanie kogoś, kto może odmienić Twoje życie zawodowe lub osobiste.

Horoskop tygodniowy - Ryby (19 lutego – 20 marca) 

Dłuższy dzień i Wenus w Twoim znaku sprawią, że poczujesz się lepiej. Towarzysząca Ci chandra w końcu ustąpi, a Ty będziesz mieć ochotę na to, żeby częściej wychodzić z domu i poznawać nowych ludzi. Idź a tym głosem, a na pewno nie pożałujesz. Już wkrótce w Twoim życiu nastąpi zmiana na lepsze.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: