Policja bada sprawę 17-latki, którą próbowało uprowadzić dwóch mężczyzn. "Uważajcie na dzieci"

Na przystanku w miejscowości Grabin przy starej drodze krajowej numer 7 dwóch mężczyzn próbowało wciągnąć do samochodu 17-letnią dziewczynę. Sprawą zajmuje się już policja.
Zobacz wideo

O całej sytuacji poinformował redakcję "Gazety Olsztyńskiej" jedna z czytelniczek. W czwartek 14 marca dwóch mężczyzn próbowało na siłę wciągnąć 17-letnią dziewczynę do samochodu. Cała sytuacja miała miejsce na przystanku znajdującym się na starej DK7 w miejscowości Grabin w woj. warmińsko-mazurskim.

Policja bada sprawę 17-latki, którą próbowało uprowadzić dwóch mężczyzn

Poszkodowana dziewczyna jest siostrzenicą męża kobiety, która postanowiła nagłośnić całą sytuację w mediach. Według jej informacji do podobnych zdarzeń miało dojść w Idzbarku, Kroplewie i Olsztynku - kobieta apeluje też: "Uważajcie na swoje dzieci!". Nie wiadomo jednak czy schemat próby uprowadzenia wyglądał tak samo w innych przypadkach. 

Sprawa próby uprowadzenia 17-latki trafiła już na policję. Młodsza aspirant Anna Karczewska z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie potwierdza, że funkcjonariusze wszczęli śledztwo w tej sprawie i starają się ustalić sprawców tego zdarzenia.

Więcej o: