Włocławek. Policja poszukuje zaginionej 16-letniej Aleksandry Gładysiak

Komenda Miejska Policji we Włocławku poszukuje Aleksandry Gładysiak, która zaginęła w dniu 11 marca. 16-latka wyszła z domu około godziny 19.
Zobacz wideo

Aleksandra Gładysiak zaginęła kilka dni temu we Włocławku. Nastolatka wyszła 11 marca około godziny 19 z domu jej rodziny przy ulicy Lipnowskiej i do chwili obecnej nie nawiązała żadnego kontaktu. Młoda kobieta miała dotrzeć do swojego miejsca zamieszkania znajdującego się przy ulicy Łęgskiej we Włocławku.

Włocławek. Rysopis zaginionej Aleksandry Gładysiak

Policja podała rysopis 16-latki. Dziewczyna ma 160 centymetrów wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma niebieskie oczy, prosty nos i małe przylegające uszy. Włosy są proste, jasne, sięgające do ramion. W dniu zaginięcia ubrana była w czarne obcisłe spodnie, bluzę z kapturem z kolorowymi napisami, granatową kurtkę i różowe buty sportowe. Miała ze sobą także różowy plecak.

Zaginiona Aleksandra Gładysiak poszukiwana jest przez policję we WłocławkuZaginiona Aleksandra Gładysiak poszukiwana jest przez policję we Włocławku Źródło - Komenda Miejska Policji we Włocławku

Policja prosi wszystkich, którzy mogą mieć informacje na temat zaginionej, o kontakt osobisty lub telefoniczny z policją we Włocławku. Z funkcjonariuszami można skontaktować się telefonicznie pod numer 054 414 50 25, 054 414 52 51 oraz pod numerem alarmowym 112.  

Więcej o: