Horoskop tygodniowy - Lew, Panna, Waga, Skorpion. Co zapisano dla Ciebie w gwiazdach?

W gwiazdach zapisane jest więcej, niż z pozoru może się wydawać. Jeżeli jesteś ciekaw, co czeka Cię w najbliższym tygodniu, przeczytaj nasz horoskop. Dowiesz się z niego, czy los będzie Ci sprzyjał.
Zobacz wideo

Znajdź swój znak zodiaku i przeczytaj horoskop tygodniowy, który podpowie Ci, w co warto zainwestować swój czas, energię i pieniądze, a z czego lepiej zrezygnować.

Horoskop tygodniowy - Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

W tym tygodniu dowiesz się, kto jest Twoim prawdziwym sojusznikiem, a kto tak naprawdę knuje za Twoimi plecami. To nie będzie miłe doświadczenie, ale dzięki temu zrezygnujesz z  toksycznej relacji, która niepotrzebnie zajmuje Ci czas i zabiera dobrą energię. Z czasem zrozumiesz, że ta strata wyjdzie Ci na dobre.

Horoskop tygodniowy - Panna (23 sierpnia – 22 września)

W nadchodzącym tygodniu na chwilę zwolnisz tempo i poczujesz... że jesteś naprawdę zmęczony. Pozwól sobie na zasłużony odpoczynek i bądź dla siebie dobry. Jeżeli nie znajdziesz czasu na odrobinę relaksu, może się to odbić na Twoim zdrowiu. Weekendowy wyjazd albo wizyta u masażysty to z pewnością dobry pomysł.

Horoskop tygodniowy - Waga (23 września – 22 października) 

W ciągu najbliższych dni gwiazdy będą Ci sprzyjać. To czas na realizację ambitnych planów i głęboko skrywanych marzeń. Jeżeli odpowiednio rozegrasz karty, które trzymasz w ręku, możesz także dostać podwyżkę. Wszystko wskazuje na to, że ten tydzień będzie dla Ciebie naprawdę łaskawy. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion (23 października – 21 listopada)

Twoja  głowa będzie pełna nowych pomysłów i niecodziennych rozwiązań. Nie bój się o nich mówić, przede wszystkim w pracy, ponieważ mogą one wpłynąć na dalszy rozwój Twojej kariery. Innowacje, które podsunie Ci wyobraźnia, mogą spodobać się Twojemu szefowi, który z pewnością to doceni.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: